Desenli Tesettür Gömlek Modelleri

Desenli Tesettür Gömlek Modelleri

Kıyafet seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konuların başında kıyafeti nerde ve hangi ortamda kullanacağınız olmalıdır. Yani size şık ve zarif gelen bir kıyafet katılacağınız ortama ayak uyduramayabilir. Her kıyafetin modasını yansıttığı ortam farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden aynı kıyafet modelinin yüzlerce çeşit farklı tasarımı hazırlanmaktadır. Bunun nedeni de tarzına ve hitap ettiğiniz ortama uyum sağlamasıdır.

Yüzlerce çeşidi olan tesettür kıyafetlerden biride gömlek modelleridir. Hemen hemen her tesettürlü hanımın dolabında bulunan ve birbirinden farklı olan birçok gömlek modeli vardır. iki ana başlıkta incelenir. Biri özel davetler için tasarlanan özel gömlekler biride günlük gömlek modelleridir. Daha çok ilgi gören modeller ise günlük gömlek modelleridir. Buda kendi içerisinde sayısız tasarımla piyasalarda yerini almış bir kıyafettir. En önemli kalemlerinden birini de desenli modelleri oluşturmaktadır. Gerek yazlık gerekse de kışlık birçok modeli sizlere her ortama ayak uydurabilme imkanı sağlamaktadır.

Günlük Modelleri

Günlük modelleri, rahat ve bol yapısından dolayı çok fazla beğenilen ve çok fazla tercih edilen modellerdir. Desenli tasarımlar ise bunlar arasında sıyrılıp öne çıkan modellerden biridir. İlkbahar yaz aylarında daha çok neşeli, canlı ve eğlenceli modeller tercih edilse de sonbahar kış aylarına daha çok ekose tarzı desenler uymaktadır. Desenli modellerinde birçok desen çeşidi söz konusudur. Ancak en fazla tercih edilen ve beğenilenler, çiçek ve doğa motifli olan modellerdir. Bunlar biraz daha klasik modeller olurken ekose desen tarzı modeller spor tasarımlara daha uygun olabilmektedir.

Yazlık modeller ince kumaşlardan üretilmekte ve uzun olmaktadır. Etek veya pantolonların üstüne gelecek şekilde kombin yapılmaktadır. Desenli modelleri daha çok uç kısımları asimetrik olarak kesilmektedir. Gençlerle beraber orta yaş tesettürlü hanımlarında ilgisini çeken bir modeldir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?