Moda Selvim Tül Abiye Modelleri

Moda Selvim Tül Abiye Modelleri

Birçok marka kıyafet tasarlayabilir, üretebilir. Ancak hepsi bu tasarımlarda başarıyı yakalayamaz. Bazı markalar kısa sürede piyasalardan silinip gitse de bazı markalar uzun soluklu oluyor. Gerek tasarımlarında gösterdiklerini dikkatle gerekse de çağın şartlarına göre kıyafet tasarlamakta başarılı olmuşlardır. giyimde bu başarıyı yakalamış ender tesettür markalarından biridir. Söz konusu tasarımlarla geniş bir hayran kitlesine ulaşırken kıyafetlerdeki estetik gözden kaçmamıştır.

Çağın şartları ve tesettürlü hanımların tarzları dikkate alınarak tasarlanan bu kıyafetler uzun zaman modaya öncülük edebilmektedir. Birçok tasarımda bu başarıyı yakalamayı başarmışlardır. Bunlardan biri de her genç kızın hayali olan ve abiye elbiselerdir. Abiye elbise modasında önemli ürünler ortaya koymuşsa da bazı modellerde daha bir başarılı oluşlardır. Başarıyı yakaladıkları kıyafetlerin başında Moda Selvim abiye ve gelmektedir. Abiye elbiseler zaten şık tasarımlardır. Tül detaylarla birleşince de daha zarif ve daha estetik görünmektedir. Moda Selvim'de bu çizgiyi yakalayarak geniş bir hayran kitlesi kazanmıştır.

Zarif Tül Abiye Elbiseler

Bazen bir kabarık abiye elbisede bazen de ince zarif bir tasarımda tül detayı görebiliyoruz. Moda Selvim tül de her tasarımda gözlemlenebiliyor. Tüllerle beraber daha göz alıcı tasarımlar hazırlanıyor. Bu tasarımlarda tül detaylar bazen kısmında bazen kıyafetin tamamında bazen de pelerin şeklinde görülebiliyor. Bazı modellerde ise tüllerle ufak süslemeler yapılarak en özel günleriniz en güzel hale gelebiliyor. Hemen hemen her renkte ve her tasarımda karşılaşabileceğimiz Moda Selvim , modanın vazgeçilmezlerinden biri olmuş durumda. Genç hanımların kendileri için en önemli olan günlerinde tercih ettiği bu kıyafetler onların daha güzel görünmesine imkan sağlıyor.

Birçok renkte karşımıza çıkan Moda Selvim tül abiye ve abiye elbise modellerinde başka ekstra detay çok fazla görünmez. Burada tüllerin zarafeti ön plana çıkarılmaya çalışılmış ve bu zarafeti geride tutacak detaylardan uzak durulmuştur. Bazen ufak taşlar ve incilerle daha farklı bir hava katılmaya çalışılmıştır. Ayrıca hem küçük beden giyinen hem de büyük beden giyinen hanımlara hitap edebilecek tasarımlarla da adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?