El Örgüsü Şal Modelleri

  • 20 Temmuz 2019
  • 501 kez görüntülendi.

Birçok bayan günlük yaşantısında omuz şallarını kullanmış ve ilgi duymuştur. Tüm bayanların tercih edebileceği bu omuz şal modelleri farklı şekillerde hazırlanmaktadır. Daha çok fabrika üretimi olan bu şal modellerinden son dönemlerde el örgüsü şal modellerine olan geçiş hızlanmıştır.

Şal modellerini daha çok orta yaşlı ve yetişkin bayanlar tercih ederken el örgüsü şal modellerine genç hanımların ilgisi son dönemlerde artmıştır. El örgüsü tasarımlar sizleri hem sıradanlıktan kurtarır hem de içinize sinen ve zevklerinize uygun olan modelleri tercih etmenizde size yardımcı olmaktadır. Daha çok sipariş üzerine olan bu tasarımlar sizlerin zevkleri ve beğenisi doğrultusunda hazırlanmaktadır. Bayanların el işi kullanarak yaptıkları bu göz nuru tasarımlarda farklı motifiler kullanılmaktadır. Özellikle dantel işlemeleri el örgüsü şal modellerinde büyük beğeni kazanan tasarımlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha çok açık renklerin kullanıldığı el örgüsü şal modellerinde beyaz, krem, pudra renkleri bayanlar tarafından en çok beğenilen ve en çok tercih edilen renkler olmuştur. Hem kısa modelleri hem de uzun modelleri olan bu tasarımların kısa modelleri genç hanımlar tarafından ilgi odağı olurken uzun modellere yetişkin bayanlar ilgi göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan Ferace Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Ferace Elbise Modelleri, Ferace Elbise Modelleri ve Tesettür Ferace Elbise Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ