En Güzel Tesettür Pantolon Etek Modelleri

En Güzel Tesettür Pantolon Etek Modelleri

Daha önce sizlere pantolonlar hakkında bilgi vermiştik. Bu yazımızda ise etek modellerinden bahsedeceğiz. Aslına bakacak olursak şık ve modern etek modelleri tesettürlü bayanlar tarafından çokta fazla tercih edilen bir ürün olmamıştır.

Bu pantolonları diğer pantolonlardan ayıran özellik çok bol olması ve düz durunca bir etek görüntüsü veriyor olmasıdır. Spor pantolon etek modelleri, kısa pantolon etek modelleri, pantolon etek modelleri, pileli pantolon etek modelleri en fazla bilenen modellerdir. Daha çok gömleklerle kombin yapılan etek modellerinde kullanılacak gömlek veya elbiseyi pantolonun içine koymanız daha şık olacaktır. Ancak modern etek modellerinin spor modellerinde kullanacağınız gömleği dışarıya sarkıtmanız daha şık duracaktır.

etek modellerinde tercih edeceğiniz ürünün yüksek belli olması daha modern bir görünüme kavuşmanızda etkili olacaktır. Şık etek modellerinde kullanacağınız üst kıyafetlerin daha çok açık ürünler olması pantolon etek modellerinin de koyu renkte olması (kırmızı, yeşil, lacivert gibi) bu senenin kombinini oluşturacaktır.

Şimdi hep birlikte bu modellere bir göz atalım isterseniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?