Modern Abiye Eşarp Modelleri

Modern Abiye Eşarp Modelleri

Son zamanların popüler ürünü haline gelmiştir modelleri. Artan ihtiyaçlar doğrultusunda ve modanın gelişimi neticesinde bayanların ilgisi daha da artmıştır modern ve şık şarp modellerine.

Daha çok özel davetler için veya kendi nışanınız gibi sizin için ömrünüzün en değerli günleri için kuaförler tarafından uygulanan şık tesettür abiye eşarp modellerinin artık hazır olanları da piyasaya sunulmaya başlamıştır. Mağazaların artan pazar şartlarını göz önüne alması sonucunda modelleri, çeşitleri, desenleri ve kumaşları birbirinden farklı şekilde tasarlanan şık dizaynlar ile oluşturulan tesettür abiye eşarp modelleri her yaştan ve her çevreden tesettürlü bayanların tercihi haline gelmiştir. Sade ve tek renkli abiye eşarpların yanında abiye eşarplarda mağazalarda yerini almaktadır. Tabi seçeceğiniz tesettür abiye eşarp modellerinin sade mi desenli mi olması gerektiğine kullanacağınız kıyafet ile uyumlu bir kombin sonucunda karar vermelisiniz. Kullanacağınız ortamda tesettür abiye eşarp modellerini seçmenizde etkili olmalıdır. Örneğin baş başa gideceğiniz bir yemekte kullanacağınız tesettür abiye eşarp modellerinde çiçek motiflerinin ağırlıklı olmasına dikkat etmeniz faydanıza olacaktır.

Sizi ortamla uyumlu bir hale getirmekte yardımcı olacağına emin olabilirsiniz. Bu tür mekanlarda daha çok koyu tonda mor, kırmızı, lacivert renklerini tercih ediniz. Eğer nişan, düğün gibi özel bir yerde kullanacaksanız daha çok boncuklarla veya zincirlerle desenlenmiş çok şık bir abiye eşarp modeli tercih etmeniz ortamda sizleri ön plana çıkaracaktır. Tabi bunun yanında abartılı olmayacak şekilde hafif çiçek motifleriyle eşarbınızı destekleyebilirsiniz. Bu mekanlarda ise açık tonda krem, turkuaz pembe renkli şık ve modern tesettür abiye eşarp modellerinin daha şık duracağına emin olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?