Tesettür Jile Elbise

Tesettür Jile Elbise

Merhaba kıymetli modatesettürevi takipçileri. Sizler için araştırmaya ve yayımlamaya devam ettiğimiz yazılarımızın bu seferki konusu modelleri olacaktır.

İsterseniz ilk başta jilenin ne olduğunu öğrenelim. Jile bayanların bluz yada gömlek üzerine giymiş olduğu arkası ve önü tek parça olan, kolu ve yakası olmayan bir yelek türüdür. Şık görünmek için tercih edilebilecek bir kıyafettir . Moda ile birlikte tesettürlü bayanların dolaplarında artık daha fazla yerini almaya başlayan jile elbise modellerinin yeni modelleri ve yeni çşitleri gün geçtikçe artmakta ve tercih edilen bir kıyafet haline gelmektedir. Tesettür yelek modellerinden farkı şöyle etekli kısmının olması hasebiyle bir elbise haline gelmiştir. Genellikle bluz üzerine giyilen tesettür jile elbise modelleri bluz ile yapacağınız kombin neticesinde çok şık bir görünüme sahip olabilir.

Farklı kesim ve modellerinin olduğunu sizlere söylemiştik ancak bu sene moda olacak modelleri önü açık olan modeller olacaktır; ancak bunun yanında düğmeli modelleri, fermuarlı modelleri, kuşaklı modelleri de mevcuttur. Tesettür jile elbise modelleri kombini yaparken kullanacağınız bluz veya gömlek modellerinin özellikle beyaz renkli olması daha şık duracaktır. Bunun yanında yine deniz mavisi, açık pembe, krem rengi bluzlarda tercih edilebilir. Tercih edeceğiniz tesettür jile elbise modellerinin bu seneki moda renkleri daha çok kırmızı, bordo gibi renklerdir. Bunlar sizlerin daha ağır bir duruşunuzun olmasına yardımcı olacaktır; ancak daha genç daha sportif görünmek istiyorsanız özellikle pembe, turkuaz, açık mavi ve sarı renklerini tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?