Tesettür Kap Giyim

Tesettür Kap Giyim

Tesettürlü bayanların tercihi olan ve bir ürünü olan kap modelleri son zamanlarda pardesü ile yarışabilecek bir kulvara gelmeye başlamıştır. Yazlık ve kışlık bir ürün olan modern kap modelleri ince yazlık kumaşlarının yanında kışlık kumaşlarla yapılan ürünleri de mevcuttur.

  Şık kap modellerinin bir diğer özelliği dizlerin hemen altına kadar uzanmasıdır. Daha çok genç tesettürlü bayanların beğenisine ve ihtiyacına göre üretilen modern ve şık kapların fermuarlı ve düğmeli modelleri mevcuttur. Farklı modelde ve farklı kumaşlarda üretimi yapılan şık kap modelleri son zamanlarda moda dünyasında yerini sağlamlaştırmaya çalıştırmaktadır; ancak yine de bazı kullanıcılar tarafından hala pardesüler ile aynı görülmektedir. Yazlık olan ürünlerde daha çok açık tonda renkler tercih edilmektedir modern ve şık kap modellerinde.

Pembe, açık mavi, turuncu renkli modeller önümüzdeki yılın modasını oluşturacak renklerdir. kap modelleri daha çok gençler arasında yaygın olduğu için genç tesettürlü bayanlar kap ürünlerinin altına pantolon giymeyi tercih etmektedir. Eğer modern ve şık kap modeli kullanacaksanız alta giyeceğiniz pantolonun da açık tonda olmasına dikkat etmelisiniz böylece güzel bir kombin yapabilirsiniz, aynı zamanda kullanacağınız deseni çok abartılı olmayacak desenli bir eşarpla da kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?