Gençlerin Yeni Tutkusu Tesettür Kap

Gençlerin Yeni Tutkusu Tesettür Kap

kıyafet modellerine her dönem belli bir tasarım öncülük etmektedir. Bu dönemin öncü tasarımları arasında da özellikle gençler arasında ilgi gören kap modelleri gelmektedir. Şık olduğu kadar günün modasının da izlerini yansıtan bu kıyafetler gün geçtikçe daha çok karşımıza çıkmaya başladı. Her geçen gün daha fazla piyasalarda yer alan bu modellerde seçeneklerde oldukça zenginleşmeye başladı. Zenginleşen tasarımlar, genç hanımların bu kıyafetlere ilgisini daha da arttırmaktadır. kap modelleri genç hanımlar arasında dış giyimin favori kıyafetlerinden biri olmayı başarmış durumda. Önümüzdeki birkaç dönemde dış giyim modasına öncülük edecek gibi duruyor.

Spor Kap Modelleri

kap modellerinde klasik tasarımlara şahit olsak ta çoğu modeli spor olarak tasarlanmaktadır. Spor kap modelleri özellikle yaz aylarının vazgeçilmez tasarımlarından biri olmuştur. Bununla beraber ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinin de en çok aranan dış giyim ürünlerinden biri olmayı haline gelmiş durumda. kap modellerinin günden güne artan popüleritesi, moda tasarımcılarının bu kıyafet çeşidi üzerinde daha fazla mesai harcamasına neden olmuştur. Bundan dolayı da önümüzdeki dönemde bizleri çok farklı çeşitler bekliyor.

kap modellerinde en dikkat çekici özellikler tarzları olmuştur. Hemen hemen her tarzdan hanımlar kendilerine uygun modelleri bulabilmektedir. En çok beğenilen ve tercih edilen tasarımlar kapüşonlu modellerdir. Bunun yanında hanımlar arasında fermuarlı, düğmeli, cepli ve kuşaklı modellerinde önemli bir yeri söz konusu olmuştur. Genel olarak uzun şekilde tasarlanan bu kıyafetlerde belli renkler modaya öncülük etmiştir. Kiremit, pudra, taba, tarçın, krem ve bej renkleri en çok tercih edilen ve kıyafete en çok yakışan renkler olmuştur.

Kap Kombileri

Bu kıyafetleri tercih ederken dikkat edilmesi gereken özelliklerden biride yapılacak kombinlerdir. Daha çok pantolonlarla kombin yapılan bu kıyafetlerde ayakkabı olarak seçenekler fazla olmuştur. Spor kombinlerde spor ayakkabılar tercih edilirken klasik kombinlerde topuklu ayakkabıların bir adım daha önde olduğunu görüyoruz. Başörtüsü olarak ta düz renkler, kıyafetle uyumlu bir kombin parçası olmuştur. Kullanılan eşarplarında, şallarında düz renk ve sade modeller olmasına dikkat edilmiştir. Başörtüsü kombininde de dikkat edilecek kıyafet parçası pantolon veya üst parçadan ziyade kap modelleri olmalıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?