Giy Çık Tesettür Tunik Modelleri

Giy Çık Tesettür Tunik Modelleri

Bazen kıyafetlerimize ne kadar önem versek te kimi zaman basit ve sade kıyafetler tercih edebiliyoruz. Genel olarak giy çık diye adlandırılan bu kıyafetler gündelik yaşantının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Birçok tesettürlü hanımın tercih ettiği bu kıyafetler günlük kıyafet modasını en güzel yansıtan ürünlerdir.

Belli tasarımlar gündelik modada daha fazla yer edinmektedir. Bunlardan biride tesettürlü hanımların en çok kullandığı kıyafetlerden olan modelleridir. Giy çık tesettür modelleri, tercihinde önemli yeri olan tasarımlardan biri olmayı başarmıştır. Gelin hep beraber bu kıyafetlerin genel özelliklerine bir göz atalım.

Giy Çık Tesettür Modelleri

Genç hanımlar arasında daha fazla tercih edilmektedir giy çık tesettür modelleri. Kıyafet ile fazla zaman harcamak istemeyen tesettürlü hanımların yoğun ilgi gösterdiği modellerdir. Kıyafetlerin genel özellikleri arasında rahat ve bol olması başta gelir. Ütü gerektirmemesi ve kırışmaması bu kıyafetleri daha fazla insanın tercih etmesine imkan sağlamıştır. Rahat giyimi ve birçok kıyafetle kombininin olması giy çık tesettür modellerini popüler hale getirmiştir. Çoğunlukla tek renk olan ve salaş bir görüntü sergileyen modellerdir. Sokak modasının renkleri olan sarı, mavi, haki ve kiremit gibi renkler tercih edilen renklerdir.

Giy çık tesettür modellerinde kullanılan kumaşlar ince ve esnek kumaşlardır. Böylece gün içerisinde kıyafette rahat etmeniz sağlanmıştır. Daha çok yaz aylarında tercih edildiği için hava alan ve terletmeyen kumaşlar kullanılmıştır. Özellikle büzgü detaylarıyla süslenen giy çık tesettür modellerinde kemer ve kuşaklar tercih edilen aksesuarlar olmuştur. Cep detaylarıyla süslenen birçok modeli de piyasalarda yerini almış durumdadır. Şallar ve pantolonlarla kombini uygun olan bu kıyafetler fiyat olarak ta uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Özellikle 20 – 35 yaş arası genç hanımların bu modellere ilgisi yoğun olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?