Saten Abiye Elbise Modelleri

Saten Abiye Elbise Modelleri

Havalar iyiden iyiye ısınmaya başlayınca düğün sezonu da açılmış bulundu. En özel günler en güzel kıyafetlerle süslenmeli bu zamanlarda. Bunun için de hanımlar arasında tercih edilen önemli iki kıyafet ve modelleridir. Farklı seçeneklerin ve farklı alternatiflerin olması bu modellerin birçok farklı kişi tarafından tercih edilmesini kolaylaştırmıştır. Bizlerde bu önemli iki kıyafetten biri olan üzerinde duracağız.

Daha önceki yazılarımızda genel olarak bahsettiğimiz bu kıyafetlerde biraz daha özele inip bir kategori üzerinde duracağız. Bahsedeceğimiz bu konu elbise modelleri olacaktır. Son dönemlerin özel günlerinde aranan kıyafetlerden biri olan bu modellere hep beraber göz atalım.

Özel günlerde ve davetlerde herkes güzel ve özel görünmek ister. Bunun içinde en önemli destekçilerimiz kıyafetlerimizdir. Tesettür de bu özel günlerinizde sizleri daha özel ve daha güzel gösterecek modeller olarak literatüre geçmiştir. Genelde tek renk ve tek model olarak tasarlanmıştır bu kıyafetler. Saten kumaşların kullanıldığı bu modeller ismini kullanılan kumaştan almaktadır. modellerinin birkaç genel özelliği vardır. Parlak bir görüntüsünün yanında kaygan bir yapısı vardır. Bununla beraber rahat kumaşlardır. Kumaş özelliğinden dolayı içerisinde rahat edebileceğiniz modellerdir.

Tesettür saten abiye elbise modelleri sizleri çok fazla rahatsız edecek kumaşlardan üretilememektedir. Bu yüzden içerisinde uzun süre rahatlıkla kalabileceğiniz modellerdir. Tesettür saten abiye elbise modellerinin genel tasarımında detaylar çok fazla yer bulmamıştır. Kıyafetlerde sadeliğ oldukça fazla önem verilmiştir. Özellikle bel kısımlarına kuşak ve kemer gibi detaylar eklenerek kıyafetler daha derli toplu olmuş ve daha zarif bir görüntü sergilemiştir. Bununla beraber az sayıda da olsa saten abiye elbise modellerinin taş detaylarla süslenmiş tasarımları da bulunmaktadır. Tek renkli hakimiyetinin etkili olduğunu görüyoruz. Tesettür saten abiye elbise modellerinde mavinin tonları, krem, lila, bordo gibi renkler oldukça fazla tercih edilmektedir. Ayrıca saten şallarla daha uyumlu ve daha zarif kombinler oluşturmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?