Kadife Abiye Elbise Modelleri

Kadife Abiye Elbise Modelleri

Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber özellikle davet sezonunun açılmasıyla modelleri piyasalarda yerini almaya başladı bile. Tesettürlü hanımlar tarzlarına ve beğenilerine göre farklı kıyafetler tercih edebilmektedir. Bu nedenle çok sayıda modelleri çeşidi üretilmektedir. Bunlar arasında öne çıkan modellerden bir tanesi de kadife olarak üretilen tasarımlardır. elbise modellerinde en çok kullanılan kumaşlardan biri olarak kadife kumaşlar yerini almıştır. Kıyafetlere en çok yakışan ve en beğenilen modellerden biridir kadife kumaşlardır. Şık olduğu kadar modası görmeyen kadife günün modasına en uygun abiye elbise modelleri arasında yerini almıştır.

modelleri, tesettürlü hanımlar arasında en çok tercih edilen modellerden biridir. Kabarık olmayan bu modeller, oldukça zarif ve estetik bir görüntü sergilemektedir. Kıyafetin tamamı tek kumaştan üretilmekte ve genelde tek parça halinde tasarlanmaktadır. Bazen küçük dokunuşlar eklenerek çok özel görüntüler sergilemektedir. Özellikle kemerler, kollara eklenen özel parçalar ve farklı katlama türleri eklenerek hazırlanan modelleri bulunmaktadır. Çoğunlukla koyu renk modellerin hakim olduğu modellerinde öne çıkan birkaç renk bulunmaktadır. Bordo, siyah, lacivert, haki ve mor renkler en çok beğenilen ve en çok kullanılan renklerdir. Açık renklerin kullanımı kadife abiye elbise modellerinde biraz daha az olmuştur.

İşlemeli Kadife Abiye Elbise Modelleri

Kadife tesettür abiye elbise modellerinde en çok kullanılan süslemeler, taş, boncuk ve güpür detaylardır. Sade ve zarif olan bu kıyafetler, eklenen bu detaylarla daha güzel ve gösterişli bir hale gelmiştir. Bu güzel ve özel kıyafetler sadece düğün ve nişan gibi davetlerde değil, özel davetlerde ve balo gibi ortamlarda da kullanılabilecek kıyafetlerdir. Çoğunlukla düz renk eşarplar ve şallarla kombin yapılan bu abiye elbiseler, uzun modeller halinde üretilmektedir. Bu kıyafetler ayakkabıları gizleyecek kadar uzun olarak üretilebiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?