Tesettür İnce Tunik Modelleri

Tesettür İnce Tunik Modelleri

Tesettürde her dönemde farklı bir kıyafet öne çıkmaktadır, bu dönemin öne çıkan kıyafetlerinden biri ise tunik modelleridir. Yazlık, kışlık, mevsimlik, gündelik ve özel tasarım gibi birçok modeli bulunan bir kıyafet çşididir. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetlerinin başında gelen bir kıyafet modelidir. Eskiden çoğunlukla genç hanımların tercih ettiği bir kıyafet çeşidi iken, moda tarzının değişmesi ve birçok farklı tasarımının ortaya çıkmasıyla yaş aralığı genişledi. Genç hanımlarla beraber orta yaş kesime ve yetişkin kesime hitap eden modellerde piyasalarda yerini almaya başlamış durumda. Yaz aylarında en fazla tercih edilen tasarımlarının başında ise ince gelmektedir ki oldukça beğenilen tasarımlardır.

Yazlık İnce Tunik

İnce kumaşlardan üretilmesi, tesettür ince tunik modellerinin yaz aylarında çok fazla tercih edilmesini sağlamıştır. İnce kumaşlar olması, rahat ve hava geçiren özellikler olarak tasarlanmasını sağlamıştır. Daha çok kaygan kumaşlardan üretilen modeller olsa da bazen trikolardan da üretilmektedir. Hem klasik hem de spor tasarımları bulunan bir kıyafet çeşididir. Tesettür ince tunik modellerini her yaş kesiminden tesettürlü hanım tercih etmektedir. Burada tercih konusunda belirleyici etki, kıyafetlerde kullanılan tarzlar olmuştur. Daha çok gündelik tasarımlar olarak ince tunik modelleri üretilmiş olsa da özel tasarımları ve özel davetlere uyumlu modelleri bulunan bir kıyafettir. Önümüzdeki sezonun da en çok tercih edilecek yazlık kıyafetleri arasında yerini almıştır.

İnce Tunik

Hem düz renkli modelleri hem de desenli modelleri bulunan tesettür ince tunik modellerinde seçenekte oldukça fazla olmuştur. Spor modellerde daha çok tek ve düz renkler kullanılmaktadır. Bunun yanında çizgi desenli modellerde tercih edilen tasarımlar olmuştur. Kot pantolonlarla kombin yapılan bu kıyafetlerde düz renk şallar tercih edilmektedir. Klasik modellerde ise çoğunlukla çiçek desenli veya etnik desenli modeller kullanılmaktadır. Burada başörtüsü olarak düz renk veya şallar tercih edilirken kumaş pantolonlar bu kombinlerde daha çok kullanılmaktadır. Genel olarak geniş kesimli olarak üretilen bu modeller tarzına göre uygun fiyatlara satışa sunulabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?