Kuşaklı Tesettür Tulum Modelleri

Kuşaklı Tesettür Tulum Modelleri

Tesettür kıyafet modellerinde birbirinden şık ve tarz çok sayıda kıyafet bulunmaktadır. Herkesin zevki ve tarzı farklı olduğu için herkesin ilgisini çeken kıyafette farklı olabilmektedir. O yüzden bir kıyafet tüm kesimi değil belli bir kesimi cezbetmektedir. Kimi hanımlar elbise modellerine daha fazla ilgi gösterirken kimi hanımların tunik modellerine karşı sempatisi daha fazla olabiliyor.

Tesettür kıyafet modelleri arasında beğeni kazanan ve belli bir kesimin ilgisini çeken kıyafetlerden biride modelleridir. Birbirinden farklı onlarca tasarımla tesettürlü hanımlara hitap eden bu kıyafetler, son dönemlerde favori tasarımlar arasında yerini almıştır. Kimi hanımlar spor salopet modellere ilgi duyarken kimi hanımların ilgisini tüllü modeller çekmiştir. Kuşaklı tesettür modelleri de birçok tesettürlü hanımın ilgisini çeken modellerden biri olmuştur. Birçok modellerine eklenen kuşaklar farklı bir stille yeni bir tarz oluşturmuştur.

Kuşaklı Zarif Modelleri

Tesettür modelleri, elbiselere alternatif olarak üretilen bir kıyafet tasarımıdır. Elbise ve pantolonun birleşmesiyle ortaya çıkan modern, şık ve zarif kıyafetlerdir. Bazen spor tasarımlar şeklinde üretilen bu tulumlar bazen de özel tasarımlar halinde üretilmektedir. Kuşaklı tesettür modelleri ise iki tarzı da içerisinde barındıran modellerdir. Yani hem spor tasarımlar hem de özel tasarımlara kuşak eklenebilmektedir. Daha çok ince kumaşlarla üretilen modellerinde kuşak detayları görüyoruz. Bu detayların kıyafete eklenmesinde iki ana faktör görüyoruz. Biri, kıyafeti derli toplu tutması içindir. Diğeri ise farklı bir hava katarak kıyafeti olduğundan zarif ve şık göstermektir.

Kuşaklı tesettür modellerinde kuşaklar, genelde uzun ve geniş olmaktadır. Uzun olup, uç kısımları göbek bölgesinden aşağı salınmaktadır. Geniş olmasındaki amaç ise kıyafetle bütünleştirmektir. Genel olarak modeliyle aynı kumaştan ve aynı renkten kullanılan bir kumaş parçasıdır. Daha çok kıyafete dikili bir şekilde kıyafet üzerinde dursa da bazen köprü yardımıyla kıyafet üzerinde durmaktadır. Tesettür kuşaklı modellerinin bazı tasarımlarında kullanılan kuşaklar ise tamamen süs amaçlıdır. Eğer genç veya orta yaşta bir hanımsanız, şık ve zarif bir kıyafet arıyorsanız, mutlaka tesettür kuşaklı tulum modellerine göz atmalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?