Sefamerve Aplik İşlemeli Abiye Elbise

Sefamerve Aplik İşlemeli Abiye Elbise

Bazı tesettür markaları kendine has tasarımlarla tesettür dünyasında ayrı bir yere sahip olmayı başarmıştır. Şık ve zarif tasarımların kendilerine özgün detaylarla birleşmesiyle ortaya harika tasarımlar çıkabilmektedir. Birçok tesettür markası kendine özgün tasarımlar hazırlamaya çalışırken bazıları bunda başarılı olmuştur. Başarılı olan markadan biride tesettür giyimdir. Hemen hemen tesettürün her alanında özgün kıyafetlerle takipçilerinin büyük beğenisini kazanmıştır. Tesettürün her alanında kıyafet tasarımı yapmaya çalışan Sefamerve, bazı tasarımlarda daha da ön plana çıkmıştır. Bunların başında elbise modelleri gelmektedir.

modellerinde birçok farklı seçenekle karşımıza çıkmıştır. En beğenilen tasarımların arasında aplik detaylı modeller vardır. Sefamerve aplik işlemeli hemen hemen her kesim tarafından beğenilen ve tercih edilen bir model olmuştur. Daha çok detaylarıyla birleştirilerek ortaya harika tasarımların çıkması sağlanmıştır.

Sefamerve Aplik İşleme Abiye Elbise Modelleri

Süsleme sanatında kullanılan apliklerin en çok yakıştığı parçalar kıyafetlerdir. Kıyafetler arasında en uyumlu olduğu modeller abiye elbise modelleri olmuştur. Bu yüzden Sefamerve tesettür aplik işlemeli abiye elbise modelleri her genç kızın hayallerini süsleyebilecek tasarımlardır. Kıyafet üzerinde uygulanan bu işlemeler özellikle boncuk gibi detaylarla zenginleştirilmektedir. Farklı motifler hazırlanarak kıyafete eklenen aplikler belli birkaç renkten oluşmaktadır. Genel olarak kıyafetle aynı renk olmasına veya uyum sağlayacak bir renk olmasına dikkat edilmiştir.

Sefamerve tesettür aplik işlemeli abiye elbise modellerinde özellikle çağla yeşili, somon, beyaz ve mavi renklerin kullanıldığını görüyoruz. Bu renklerde kendini daha net bir şekilde hissettiren bu detaylar çoğunlukla bel bölgesine eklenir. Bel bölgesinde başlayan bu işlemeler bazen omuz bazen boyu kısmına kadar ulaşabilmektedir. Kıyafete asil bir hava katan bu detaylar aynı zamanda Sefamerve tesettür aplik işlemeli abiye elbiselerinde daha modern görünmesine imkan sağlamıştır. Daha çok detaylarına yakışan bir süs olduğu için tülü abiye elbise modelleriyle çok fazla kullanılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?