Pileli Zarif Tunik Modelleri

Pileli Zarif Tunik Modelleri

Bir kıyafet seçerken en başta kafanızda nasıl bir tasarım hayal ettiğinizi düşünmeniz gerekiyor. Kendinizden emin ve ne istediğinizi bilen bir şekilde kıyafet almaya gittiğinizde size en samimi gelecek tasarımları alabilirsiniz. O yüzden önce tarzınızı ve ne istediğinizi bilmeniz gerekmektedir. Birçok tesettürlü hanımın tarzını yansıtan kıyafetlerin başında gelmektedir. Hayatımıza girdiğinden beri gitgide daha çok hanımın kullandığı kıyafetlerdir modelleri. Bu durum her zevke ve tarza uygun farklı tuniklerin tasarlanmasına ve ortaya sayısızca tunik modelinin çıkmasına zemin hazırlamıştır.

Bazı tasarımları ufak bir kitle tercih ederken bazı tasarımları tercih eden hanım sayısı oldukça fazladır. de çok fazla insan tarafından kullanımı artan bir kıyafet modelidir. Gerek tasarımıyla gerekse de günümüz modasına uygun çizgisiyle başarılı tasarımların ortaya çıkmasında öncü olmuştur. Yaş kitlesi olarak daha çok 20-35 yaş tesettürlü hanımlara hitap eden bir model olduğu için çok sayıda takipçisi vardır.

Tunikler özellikle yaz aylarının sokak modasına en uygun kıyafetlerden biridir. Pileli tunik modelleri de klasik tarzı benimseyen hanımların yaz aylarındaki favori kıyafetleri olmuştur. detaylar bazı tasarımlarda tuniklerin hem ön hem de arka kısmında yer alırken bazı tasarımlarda sadece ön tarafa eklenmiştir. Genel tasarım, göğüs bölgesinden başlayıp uç kısımlara kadar uzanan pile detaylarıyla hazırlanan modellerdir. Kimi tasarımlarda ise pileler göbek bölgesinden itibaren başlamaktadır.

Pile detaylar, ince kumaşlarla daha uyumlu olduğu için genelde yazlık tasarımlarda kullanılmaktadır. Tek renk tunik modellerine daha çok uyum sağlayan bir detaydır. Özellikle açık renklerle beraber canlı renklerin kullanıldığı kıyafetler pileli tunik modellerini oluşturan modellerdir. Pise detaylarından dolayı kıyafettin bel çevresi geniş olarak tasarlanmaktadır. Bu durumda pileli tunik modellerinin rahat ve kullanışlı bir kıyafet olmasını sağlamıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?