Moda Tesettür Montlar

Moda Tesettür Montlar

Modatesettürevi olarak bu yazımızı şu an içinde bulunduğumuz kış mevsimine has bir kıyafet olan ve tesettürlü bayanların kullandığı bir dış giysi olan mont modellerine ayıracağız.

Malumunuz kış mevsiminin içerisinde bulunmaktayız. Her ne kadar kış mevsimi bu sene mevsim normallerinin altında seyretmiş olsa bile dışarı çıkarken yine de kalın ve sıcak bir kıyafetin olması gerekmektedir. Tesettürlü bayanlar dışarıda kaban, manto, panço modellerinin yanında bir de modellerini tercih etmektedir. Özellikle çoğu modellerinin spor bir görüntüsü olmasından ötürü daha çok genç tesettürlü bayanlar tesettür mont modellerini tercih etmektedir. Tesetttürlü bayanlar genellikle mont modellerinde uzun olan seçenekleri tercih etmektedir. Daha çok koyu tonda renklerin ön plana çıktığı tesettür mont modellerinde kuşaklı, fermuarlı düğmeli farklı seçenekler bulunmaktadır. Şişme mont dediğimiz modeller son yıllarda popülerliğini arttırmış ve tesettürlü genç bayanların ilgi alanına girmeye başlamıştır. Bu sene yine bu modeller ön planda olacaktır. Son yıllarda özellikle boyun kısımlarına eklenen yün parçaları hem daha sıcak tutmaktadır hem de daha şık bir görüntü oluşturmaktadır.

Tesettürlü genç bayanlar tesettür mont modellerinde daha çok siyah, lacivert, gri ve füme renklerini tercih etmektedirler. Daha öncede spor bir görünümünün olduğundan bahsetmiştik bu yüzden montlarla birlikte daha çok kot pantolon modelleri tercih edilmektedir ve bu şekilde bir kombin oluşturulmaya çalışılmıştır. Bununla beraber montunuzun rengine uyumlu parlak olmayan veya süet bir bot tercih edebilirdiniz. Aynı zamanda tek renk sade ve montunuzun rengiyle iyi bir uyum yakalayabilecek bir başörtüsü kullanmalısınız. Bütçenize göre farklı modeller ve farklı kalitede bulmakta zorlanmayacağınızı düşünüyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?