Tesettür Volan Kol Elbise Modelleri

Tesettür Volan Kol Elbise Modelleri

Merhabalar değerli takipçilerimiz. Özel günlerde kullanabileceğiniz düğün, nişan gibi özel günlerde şık bir görünüme sahip modelleri son zamanlarda oldukça popüler olmaya başlamış ve kullanım alanı gittikçe yaygınlaşmaya başlamıştır.

Farklı tesettür elbise modellerinde kullanılmaya başlanmıştır . Tesettür volan elbise modellerinin özelliği şu şekildedir. Dirseklere kadar normal ölçülerde devam eden bu elbise modelleri dirseklerden itibaren kollara doğru genişlemeye başlamıştır. El bileklerinde en geniş halini almaya başlamıştır.

Tesettür kıyafetlerinde gömleklerde, tek parça kıyafetlerde, kazaklarda bu özellik oldukça kullanılmaktadır. Özel mekanlarda kullanacağınız bu kıyafetler sizlerin şık bir görünüm kazanmanızda yardımcı olacaktır. Bununla beraber sade renkte kullanacağınız koyu tonda bir eşarpla kombin yapmanız mümkündür. Aynı zamanda şık bir topuklu ayakkabıyla kombininiz müthiş olacaktır. Tesettür volan kol elbise modellerinde üzerine ekstra bir kıyafet giymeniz kıyafetinizin özelliğini bozacaktır. Tesettür volan kol elbise modellerinde abartılı olmayacak gümüş tonda bir kolye çok şık duracaktır. Tabi kullanacağınız alana göre kıyafetiniz farklı olabilir örneğin düğünde tesettür volan kol bir tercih edebilirsiniz. Altına da şık koyu renkte bir güzel olacaktır. Kına ya da nişan gibi bir ortamda tek parçadan oluşan tesettür volan kol elbise tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Bunun yanında volan kol feracelerde son zamanlarda oldukça yaygın hale gelmiştir. Bunu da bir buluşmada veya arkadaşlarınızla beraber katılacağınız bir seyahatte tercih edebilirsiniz. Gömlek veya ferace tercih ederken daha çok açık renkte kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanında tek parça kıyafetlerde ise koyu renkli olanlar daha dikkat çekicidir. Bazı tesettür volan kol elbise modellerinin de bilek kısmında dantel işlemeleri göze çarpmaktadır. Her ne kadar şuan çok ta popüler olmasa da dantel işlemeli volan kolların ileri ki zamanlar da daha fazla kullanılacağı düşünülmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?