Tesettür Çiçekli Elbise Modelleri

Tesettür Çiçekli Elbise Modelleri

Merhabalar kıymetli modatesettürevi okuyucuları. Bir başka yazımızda yine sizlerle birlikteyiz. Bu yazımızda tesettürlü bayanların sıklıkla tercih ettiği modern ve şık çiçekli elbise modelleri ve kombinleri üzerinde duracağız.

Tesettür çiçekli elbise modellerini incelerken hem etekler üzerinde, hem üst kısımlar üzerinde hem de tek parça şeklinde tasarlanan elbise modelleri üzerin de duracağız. Genç tesettürlü bayanlar tesettür çiçekli elbise modellerini tercih ederken daha çok özellikle diz altından itibaren çiçek motiflerinin belirginleştiği ve yoğunlaştığı modelleri tercih etmektedir. Bu kıyafetlerin de daha çok açık renkte olanları tercih edilmektedir; çünkü bu kıyafetlerde çiçek motifleri kendini daha şık göstermektedir. Bu tür kıyafetlerde ise daha çok pembe ve tonları olan çiçek motiflerinin kullanılması daha şık olacaktır.

Daha yetişkin bayanlarda ise daha çok koyu renkli kıyafetlerin ön plana çıktığını görmekteyiz. Bu kıyafetlerde çiçek motiflerinin yoğunluğu ve renkliliği daha fazla olmaktadır. Tesettür çiçekli elbise modellerinin etekleri genellikle uzun ve bol olmalıdır. ğer tek parça bir elbise kullanacaksanız bu elbiselerle birlikte ve ipek bir eşarpla kombin oluşturabilirsiniz. Tek parça kıyafetler daha çok koyu tonlarda karşımıza çıkmaktadır. Ancak iki parçadan oluşan tesettür çiçekli bir kombin yapacaksanız açık renkte bir eteğin üzerine yine açık renkte bir elbise kombinleyebilirsiniz. Bunun yanında açık renkte hem sade hem de desenli bir tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz sizler için hazırladığımız tesettür çiçekli elbise modellerinden oluşan galerimize bir göz atalım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?