Özel Hissettiren Dantelli Abiye Elbise

Özel Hissettiren Dantelli Abiye Elbise

Dantel detaylar, kıyafetlere en çok yakışan detayların başında gelmektedir. Hemen hemen her kıyafette kullanımı mümkün olan bu detayların en çok ilgi gördüğü kıyafetler özel tasarımlardır. Şık olan bu özel tasarımlara estetik yapısıyla daha güzel bir şıklık katmaktadır.

Özel olan bu tasarımlardan biride modelleridir. Özel ve güzel yapısına eklenen dantel detaylar, modellerinin çok fazla ilgi görmesine imkan sağlamıştır. Bu durum da piyasalarda çok fazla seçenekte tesettür modellerinin yer almasını sağlamıştır.

Genç tesettürlü hanımlar, en özel günlerinde abiye elbise modellerinden yana tercihlerini kullanmaktadır. Onlar için özel ve güzel olan bu günleri abiye elbiseler daha özel bir hale getirmektedir. Dantellerin eklenmesiyle hazırlanan bu kıyafetler, bir bütün olarak gözükmektedir. Kabarık modellerden ziyade daha çok düz modeller şeklinde hazırlanmaktadır. Çoğunlukla tek parça şeklinde olan modellerinde danteller, kıyafetin tamamını boydan kaplamaktadır çoğu zaman. Bazen kıyafetin belli bölgesine eklenen bu danteller, çoğu zaman abiye elbise modellerinin tamamında bulunmaktadır. Ancak özellikle kısımlarında kıyafet iki parçanın üst üste gelmesiyle hazırlanan bir model gibi gözükmektedir.

Özel Tasarım Dantelli Abiye Elbiseler

Çoğunlukla tek renk olan tesettür dantelli abiye elbise modellerinde dantellerde kıyafetle aynı renkte tasarlanmaktadır. Farklı motifte dantellerin kullanıldığı bu kıyafetler, nişan ve söz gibi özel günlerin vazgeçilmezleri arasındadır. Hem açık hem de koyu renk modelleri olan tasarımlardan bir tanesidir. Ancak açık renk modellerde danteller kendilerini daha iyi yansıtacağı için açık renkler daha fazla ilgi görmektedir. Genellikle şallarla kombinli olan bu kıyafetler, önümüzdeki sezonların tesettür modasına damga vuracak gibi duruyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?