Pınar Şems Tesettür Tunik Modelleri

Pınar Şems Tesettür Tunik Modelleri

kıyafet modellerinin her zaman en önemli tasarımlarından birini modelleri oluşturmaktadır. İlk başlarda sadece genç hanımlar tarafından tercih edilen bu kıyafetler, moda anlayışının değişmesiyle çok sayıda tesettürlü hanım arasında yaygınlaştı. Gerek tasarımlarıyla gerekse de günümüz moda anlayışıyla beraber hayatımızın her alanına girmeyi başarmış bir kıyafettir. modellerini tercih ederken de ayırıcı kriterleri ele alıp tercihimizi o yönde yapmalıyız. Yani bir genç hanımla bir yetişkin hanımın giyeceği model bir olmamalı. Ya da kafeye giderken giyilecek bir ile yemek davetine katılmak için giyilecek bir tunik birbirinden farklı olmalıdır.

Birçok tunik modeli piyasalarda yerini alırken bunlardan bazıları diğerlerine göre daha fazla rağbet görmektedir. Pınar Şems tunik modelleri de rağbet gören ve geniş bir kesim tarafından beğenilen tasarımlardır. Hem günün modasının izlerini yansıtan hem de zarif ve şık tasarımlardır. Pınar Şems tunik modelleri hem genç hanımlara hem de yetişkin hanımların tarzlarına uygun modelleri bulunan tasarımlardır. Spor kesimden uzak olan bu modeller klasik görüntüler sergilemektedir. Genel olarak uzun tasarımlar olan bu modeller hem gündelik yaşantıya hem de özel tasarımlara uygun kıyafetlerdir.

Zarif

Özel günler için en uygun kıyafetlerden olan Pınar Şems tunik modelleri, çoğunlukla yazlık tasarımlardır. Çok fazla taşlı, boncuklu detayların olmadığı bu tasarımlarda öne çıkan detaylar, kesimler olmuştur. Birçok modelde detaylar kullanılmaktadır. Tek renk olan bu modeller çoğunlukla geniş pantolonlarla kombin yapılan bir üründür. Eşarplarla kombin yapılan bu tunik modellerinde kullanılan başörtüleri düz modellerdir. Ayakkabı olarak ta topuklu ayakkabılardan kombin yapılmaktadır.

Kıyafetlerde zarafet ve şıklık olduğu kadar dikkat çeken bir ayrıntı da kalite konusudur. Kullanılan kumaşlar kaliteli ve günün şartlarına uygun kumaşlardır. Özellikle bordo, mavinin tonları, krem ve pudra rengi en çok tercih edilen renkler olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?