Pul Payetli Tesettür Abiye Elbise

Pul Payetli Tesettür Abiye Elbise

Özel günlerin ve davetlerin en önemli kıyafetleri arasında elbise modelleri yerini almıştır. Her ortama ve her mekana uyum sağlayabilecek özellikte olan birçok seçeneğiyle karşımıza çıkmıştır. Zarif olduğu kadar gösterişli bir kıyafet çşidi olan bu tasarımlar, günden güne artan bir ilgiyle karşılaşmaktadır. İlk başlarda genel olarak düğün ve nikah gibi ortamlara uyum sağlayan bu kıyafetler, şimdilerde daha geniş bir ortamda kullanılmaya başlamıştır. Birçok seçeneği olan modellerinde öne çıkan tasarımlardan biride pul payetli abiye elbise modelleridir. Zarif ve estetik görünüşüyle genç hanımların son dönemlerde vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarmış kıyafet çeşitleridir.

Pul payetli modelleri, görüntü olarak abiye elbise modelleri arasında en gösterişli tasarımlardan biridir. Pullarla süslenen bu kıyafet modelleri hem zarif hem de parlak bir görüntü sergilemiştir. Genelde düz tasarımlara eklenen pullar, kabarık modellerde çok fazla şık durmamaktadır. Özellikle koyu renk modellerde daha zarif bir görüntü sergileyen pul payetli elbise modelleri lacivert ve siyah renklerle öne çıkmıştır. Bunun yanında gri ve bordo renk modellerde en fazla beğenilen ve tercih edilen modellerdir.

Tüllü Pul Payetli Abiye Elbise

Çoğunlukla kıyafeti boydan boya kaplayan pullarla süslenen bu abiye elbise modellerinde pullarda kıyafetle aynı renkte olmaktadır. Hem kıyafetin renginin hem de pulların renginin aynı olması bu kıyafetleri bir adım daha öne çıkarmıştır. Bazen düz pul detaylar tek başına kullanılırken bazen de ekstra göze hoş gelebilecek farklı detaylarda eklenmiştir. Özellikle detaylar pul payetli abiye elbise modellerinde karşımıza çıkan zarif detaylardır.

Çoğunlukla şal kombinli olarak karşımıza çıkan pul payetli abiye elbise modellerinde bazen şallarda pullarla süslenmektedir. Kimi zaman kıyafetle aynı renk olan bu şallar kimi zamanda farklı bir renkle karşımıza çıkabiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?