Tesettür Pileli Takım Modası

Tesettür Pileli Takım Modası

modası son dönemlerin en önemli tesettür parçaları arasında zirveyi kovalayan kıyafetlerden biri olmuştur. İlk dönemlerde orta yaş ve yetişkin hanımların ilgi gösterdiği bu modellere artık genç tesettürlü hanımlarda çok fazla ilgi göstermeye başladı. Gerek tasarımlarıyla gerekse de tarzıyla yeni son modasına uygun olan bu kıyafetler, farklı seçeneklerle karşımıza çıkmaya başladı. Şık tasarımlar, estetik tarzlarla birleşerek hanımlar arasında beğeni kazanan modellerin hazırlanmasına imkan sağlamıştır. modellerinde birçok farklı tarz ilgi görmeyi başarmışken bunlardan önemli bir tanesi de modelleri olmuştur. Günün modasına uygun olarak üretilen bu kıyafet tasarımlarına özellikle genç tesettürlü hanımlar ilgi göstermektedir.

Birkaç farklı şekilde hazırlanmaktadır tesettür pileli takım modelleri. En çok ilgi gören modelleri ise etek kısımlarının komple pileli olduğu modellerdir. detaylar, tesettür kıyafet modellerinin birçok çşidinde kullanılırken her kıyafete ayrı bir hava katmaktadır. Takım modellerinde de kullanılan detaylar, takımların daha özel ve güzel olmasına imkan sağlamıştır. Bunun yanında pantolonda kullanılan pilelerle hazırlanan modellerde mevcuttur. Kimi zaman hem pantolon ve etek hem de takımın üst parçası olan tuniklerde pile detaylar görülmektedir. Kimi zamanda sadece takımın üst parçasında pile detayları karşımıza çıkmaktadır. Bu durumda tesettür pileli takım modellerinin oldukça farklı seçeneklerde hazırlanmasına imkan sağlamıştır.

Yeni Sezon Pileli Takım

modellerinde kumaşlar daha çok geniş ve rahat kumaşlardan seçilmektedir. Çoğunlukla üst ve alt parça tek renkten oluşurken daha çok sade tasarımlara yer verilmiştir. Bu takım modellerinde en çok kullanılan detaylar üst parçalar olan tuniklerde kullanılan kuşak ve asimetrik kesimlerdir. Her renk modelinin üretiminin mevcut olduğu tesettür pileli tunik modellerinde yeni sezon tasarımlarda mağazalarda yerini almaya başladı. Şallarla kombin olarak kullanılan bu takımların hem gündelik tarzları hem de özel tasarımları bulunmaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?