Süveterli Tesettür Takım

Süveterli Tesettür Takım

gün geçtikçe hayatımızın her alanında kullanabileceğimiz bir kıyafet olma yolunda gidiyor. Önceleri klasik tasarımların ağırlıklı olduğu ve daha çok iş ve özel ortamlarda kullanılan modellerdi. Son zamanlarda hemen hemen her kesimin ve her tarzın kendinden izler bulabildiği modeller piyasalarda yerini aldı. Bu durumda ister istemez bu kıyafetlerin hayatımızın her alanında karşımıza çıkmasını sağladı. Gerek günlük kullanımda gerek dışarı çıkarken gerekse de özel bir davette tercih edilen kıyafetler haline geldi tesettür takım modelleri. Bu tarz tasarımlarada  genç hanımların ilgisi son dönemde oldukça fazla olmaya başladı. Birçok modeli olan bu kıyafetler arasından sıyrılan modellerden biride modelleridir.

Daha çok genç kesimin tarzını oluşturan çoğunlukla spor bir görüntü sergilemektedir. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılabilen bir kıyafet olması tercih edilme sebeplerinden olmuştur. Yazın tek başına kullanılan bu takımlar kışın ürünleriyle tercih edilmektedir. Tasarım olarak modern tasarımlar arasında yer almayı başarmış ve önümüzdeki birkaç sezon boyunca modaya yön verecek modellerden biri olmuştur. aynı zamanda canlı ve zarif görünüşüyle de tesettürlü hanımların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Farklı tasarımları günden güne piyasalarda yerini almayı başarmış.

Süveterli Zarif Takım

Genel olarak üç parça şeklinde tasarlanmaktadır modelleri. Üstte bir beyaz ve onun üzerinde kolsuz bir süveter altta da bir pantolondan oluşan kombinlerdir. Pantolon ve süveter çoğunlukla aynı renk ve aynı kumaştan üretilmektedir. Pantolonlar bol ve rahat modeller olurken süveterlerde birkaç farklı tasarım karşımıza çıkıyor. En çok değişkenlik gösteren detayları yaka kısımlarıdır. Bazı modellerde V yaka kullanılırken bazı modeller bisiklet yaka şeklindedir.

Bunun yanında modellerinde çokça kullanılan bir detayda yırtmaç detaylardır. Birçok süveterde bu detayla karşılaşabiliyoruz. Bununla beraber asimetrik kesimlerde gözden kaçmıyor. Tasarımların çoğunda ön taraf biraz kısa arka taraf biraz daha uzun olmaktadır. Genelde bol ve esnek olan süveterler bazen daha klasik görünmesi için kemerlerle toplanmaktadır.

modellerinde en çok dikkat çeken detaylardan biride renkler olmuştur. Özellikle canlı ve neşeli renklerin kullanılmasına dikkat edilmiştir. Sarı yeşil, bej, turkuaz ve pudra gibi renkler en çok beğenilen renkler olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?