Tesettür Deri Mont Modelleri

  • 04 Temmuz 2019
  • 583 kez görüntülendi.

Tesettürde deri modası büyük bir hız kazanarak tesettürlü bayanlar arasında yayılmaya başlamıştır. Birçok kıyafet tamamen deriden tasarlansa da bazıları deri detayları eklenerek tasarlanmaktadır. Özellikle hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde farklı modelleri tercih edilen bir kıyafet olan tesettür deri mont modellerinden bahsedeceğiz bu yazımızda.

İki farklı şekilde karşımıza çıkan tesettür deri mont modellerinde hem uzun hem de kısa modeller bulunmaktadır. Uzun modelleri yoğunlukta yetişkin bayanlar tercih ederken daha kısa olan modellerde özellikle genç tesettürlü bayanlar arasında rağbet görmektedir. özellikle kış mevsiminde daha çok kullanılan bir dış giysisidir. Farklı renklerin tercih edildiği bu dış giyim kıyafet modellerinde en çok siyah ve kahverengi tercih edilmektedir. Pantolonlarla kombin yapılan tesettür deri mont modellerinde kısa modeller spor bir görüntü sunarken, uzun modellerde klasik bir görüntü sunmaktadır. Özellikle uzun modellerde kuşaklı ve düğmeli tasarımların ağırlık kazandığını görebilmekteyiz. Son dönemlerin trend kıyafetlerinden biri olan tesettür deri mont modellerinde yazlık modeller daha ince olurken kışlık modeller ise daha kalın ve kimi zaman içerisinde yün detaylar kimi zamanda kürk detaylar bulunmaktadır. Gençler bu kıyafetleri tercih ederken şal ve spor ayakkabılar tercih ederken yetişkin bayanlar düz eşarp modelleri ile topuklu ayakkabılara yoğunluk vermektedirler. Pantolon tercihinde bulunan tesettürlü bayanların gerek yaz mevsiminde gerekse de kış mevsiminde destekçi kıyafetlere ihtiyacı bulunmaktadır. Tesettür deri mont modelleri de bu destekçi kıyafetlerdendir. Yardımcı kıyafet olmasının yanında şık ve zarif bir kombin parçasıdır. Bu kıyafetleri tercih ederken bütçenize göre içerisinde farklı miktarlarda deri bulunan mont modellerini tercih edebilirsiniz. Hakiki deriden oluşan montlar daha pahalı olurken suni deriler daha uygun olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Etamin Ferace Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Etamin Ferace Modelleri, En Şık Etamin Ferace Modelleri ve Etamin Ferace Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ