Tesettür Gabardin Kaban Modelleri

Tesettür Gabardin Kaban Modelleri

Artık havaların iyice soğumaya başladığı ve yağışlarında etkisini gösterdiği bu günlerde kışlık tasarımlar yeniden öne çıkmaya başladı. En çok ilgi gören kıyafetler ise ürünlerdir. Tesettürlü hanımlarda bu dönemlerde dış giyim modellerine oldukça ilgi göstermektedir. Birçok tasarımı bulunan dış giyim modellerinde akla ilk gelen kıyafetler kaban modelleridir. Her yaşın tercih edeceği modellerin bulunduğu kaban tasarımları, geçmişten günümüze gelen en önemli dış giysisidir. Genel olarak tasarım ve kumaş şeklinde çşitlilik söz konusudur. Yani farklı tasarımlar ve farklı kumaşlar farklı tarzlara hitap etmektedir. de en çok tercih edilen tasarımlar arasında yerini almayı başarmıştır.

Tesettür Gabardin Kaban Modelleri

Daha çok uzun olarak tasarlanan kaban modelleri klasik ve spor modeller olarak ikiye ayrılmaktadır. Tesettür gabardin kaban modelleri de kumaş yapısı itibariyle spor tasarımlara daha uygun modellerdir. Tok ve kalın yapısının olması kış aylarında kıyafetlerde kullanımını kolaylaştırmıştır. Birçok kıyafette kullanılan bu kumaşlar, kabanlarda da başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle yünlü ve kürklü kaban modelleriyle şık bir uyumu olan kumaşlardan biridir. Tesettür gabardin kaban modelleri son dönemlerde tesettürlü hanımlar arasında popüler olan dış giyim ürünlerinden biri olmuştur. Spor tasarımlara daha yakın olması da genç hanımlar arasında daha popüler olmasını kolaylaştırmıştır. Tesettür gabardin kaban modellerinde bazı detaylar göze çarpmaktadır.

En çok kullanılan ve bu kumaşa en çok yakışan detaylar cep, fermuar, büzgü, kuşak ke kapüşon detaylardır. Tabi bunun yanında farklı detayların kullanıldığı modellerde söz konusudur. Tesettür gabardin kaban modelleri daha çok uzun modeller olarak göze çarpmaktadır. Diz altına gelen modeller en çok tercih edilen modellerdir. Bunun yanında iç astarlarında yün veya kullanılarak kıyafet daha sıcak hale getirilmeye çalışılmıştır. Renk çeşidi olarak çok fazla seçeneğe sahiptir tesettür gabardin kaban modelleri. Tabi bu renklerin mat tonları daha fazla tercih edilmektedir, çünkü mat renkler bu kıyafetlerle daha uyumlu olmaktadır. Bordo krem, kiremit, kahverengi, lacivert, haki gibi birçok seçenek söz konusudur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?