Kışlık Tesettür Kap Modelleri

Kışlık Tesettür Kap Modelleri

Modanın değişmesiyle beraber tesettürde de seçenekler değişmektedir. Örneğin bir döneme damga vuran bir kıyafet daha sonraki dönemde popülerliğini kaybedip sıradan hale gelebilmektedir. Bu yüzden belli dönemlerde belli kıyafetler modaya yön verir hale gelmiştir. Yaz için farklı kış için farklı kıyafetler modaya yön vermektedir. Dış giyim ürünleri de modanın çizgisini belirleyen kıyafetler arasındadır. Bu sezonun dış giyim ürünleri de eski sezonlara göre farklılık göstermektedir. Önceki dönemlerde kaban, pardösü ve manto gibi dış giyim ürünler revaçta olurken son dönemlerde modellerinin etkisi söz konusudur. Tesettür modelleri de kış modasına yön veren dış giyim tasarımlarından biri olmayı başarmıştır.

Kışlık

Sonbahar kış mevsimlerinde her ne kadar kaban, mont ve pardösü gibi giysiler tercih edilse de bunlarla yarışan bir kıyafette öne çıkmıştır. Tesettür kışlık diğer dış giyim kıyafetleri ile beraber içinde bulunduğumuz dönemlerde modaya öncülük eden kıyafetlerden biri olmuştur. Özellikle genç tesettürlü hanımlar arasında dış giyimde tesettür kışlık kap modelleri çokça tercih edilmektedir. Modern bir görüntüsünün olması, genç kesimin tarzına ve beğenisine hitap etmesi ve rahat ve zarif tasarımlar olması tercih edilmesini sağlamıştır. Farklı kumaşlar olarak üretilen tesettür kap modelleri bulunmaktadır. Ancak sonbahar kış mevsimlerinde daha çok kaş kap modelleri tercih edilmektedir.

Tesettür kışlık kap modelleri daha çok spor kesimler olarak tasarlanmaktadır. Bunun yanında klasik kesimlerle tasarlanan modelleri de bulunmaktadır. Spor modeller olması gençlerin bu tasarımlara ilgisini arttırmıştır. Özellikle fermuarlı modeller en çok tercih edilen tasarımlar olmuştur. Bununla beraber cep detaylarının eklendiği modeller daha şık bir görüntü sergilemektedir. Daha çok diz altına gelecek modeller tercih edilmektedir. Bu şekilde tasarlanan tesettür kışlık kap modellerinde kullanılan fermuarlarda uzun ve boydan olmaktadır. Biraz daha canlı renklerin tercih edildiğine şahit olmaktayız. Kiremit, gri, krem, bej, haki ve kahverengi kışlık tesettür kap modellerinde en çok tercih edilen renkler olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?