Tesettür Triko Ceket Modelleri

Tesettür Triko Ceket Modelleri

Sonbaharın en önemli kıyafet kumaşlarından biri de triko kumaşlardır. Özellikle kazak, hırka, tunik, elbise ve ceket gibi kıyafetlerde triko kumaşlar kullanılmaktadır. Bu kumaşlarla üretilen kıyafetler sıcak tutmasının yanında şık modellerdir. Kalın yapısı sizi sonbaharın serin havasında sıcak tutacaktır. Önceden sadece ev içerisinde giyilecek kıyafetlerde bu kumaşları görebilmekteydik. Ancak şimdilerde tesettürlü hanımlar dışarı çıkarken de triko kumaşlara oldukça fazla ilgi göstermektedir. En çok ilgi gören modeller daha çok dış giyim ürünleridir. Dış giyim modellerinde de triko ceket modellerinin önemli bir yeri vardır. Önümüzdeki günlerde daha fazla karşılaşacağımız bu kıyafetlere gelin hep birlikte göz atalım.

Triko Ceket Modelleri

Ceket modellerinin birçok çeşidi tesettürlü hanımlar tarafında uzun yıllardır kullanılmaktadır. triko ceket modelleri de son dönemlerde daha popüler olan kıyafetlerden biridir. Spor giyimden uzak tasarımlar olduğu için orta yaş ve yetişkin hanımlarında ilgisini çekmeyi başarmıştır. Genellikle düğmeli olarak üretilmektedir triko ceket modelleri. Bu kıyafetlere bazen cep detayları da eklenerek daha cazip hale getirmişlerdir. Bazen el örgüsü şeklinde gördüğümüz triko ceket modelleri artan ihtiyaç doğrultusunda makinalarla üretilmeye başlanmıştır. Kimi zaman geniş ilmekler atılırken bazen de ince dikişlerden yararlanılmıştır. Farklı örme stiller kullanılarak birçok model tasarlanmıştır.

triko ceket modellerinin iki çeşidi bulunmaktadır. Uzun ve kısa modelleri. Tek renk olan modelleri de vardır, desenli modelleri de. Bu kıyafetlerde kullanılan desenler klasik motifler olmuştur. Eteklerle de kombin yapılan triko ceket modelleri pantolonlarla da kullanılabilmektedir. Özellikle sonbahar mevsiminde tesettürlü hanımların dolabından çıkarıp kullandığı kıyafetlerden biridir. Genellikle yakalı olan tesettür triko ceket modelleri bazen de bir takımın parçası olarak üretilmektedir. Sonbahar renklerinin hakim olduğu bu kıyafetlerde genç hanımlar biraz daha canlı renklere yönelmiştir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?