Kapşonlu Tesettür Hırka Modelleri

Kapşonlu Tesettür Hırka Modelleri

ürünlerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Malum sonbahar kış mevsimi yaklaştıkça bu ürünlere olan ilgi daha da artmaktadır. Tabi bu dış giyim ürünleri sadece soğuktan korunmak amacıyla kullanılan kıyafetler değildir. Kimi kıyafetler şık bir kombin oluşturmak için kullanılmaktadır. Bazıları ise kıyafetlerimizin anlayışına daha uygun olması için destekleyici parçalar şeklinde kullanılmaktadır. Bu kıyafetler arasında en önemli parçalardan biri de tesettür hırka modelleridir. Bazen havanın serin etkisini kırmak bazen şık bir kombin oluşturmak bazen de pantolon giydiğimiz vakit vücut hatlarını gizlemek için kullanılmaktadır. Hırka modellerinin kullanım amacına göre farklı tasarımları vardır. de bu tasarımlardan biridir.

Özellikle genç kesim tarafından tercih edilmektedir . Tarz ve tasarım olarak daha çok gençlere hitap eden bir kıyafet çeşididir. Daha çok spor modeller olarak tasarlanan bir kıyafet olduğu için özellikle kot pantolonlu kombinlerde çok fazla tercih edilmektedir. Bununla beraber tunik ve sweatlerde bu kombinin bir parçasıdır. Kapşon bildiğiniz gibi kıyafete eklenen başlık modelidir. Çoğu tasarımda süs amacıyla üretilse de soğuk ve serin günlerde kullanılan bir detaydır. Sonbahar mevsimlerinde daha fazla tercih edilmektedir kapşonlu hırka modelleri. Kıyafetlerin üstüne herhangi bir dış giysisi eklenmeden kullanılmaktadır.

iki şekilde karşımıza çıkmaktadır. Uzun ve kısa modeller şeklinde ama tesettürlü hanımlar tarafından daha çok kısa modeller tercih edilmektedir. Belin az aşağısına gelecek şekilde tasarlanmaktadır bu ürünler. Bunun yanında kapşonlu tesettür hırka modellerinde en çok gördüğümüz detay cep detaylarıdır. Hem güzel bir görüntü hem de faydalı bir detay olmuştur. Farklı kumaş türleriyle üretimi yapılan bu kıyafetlerde spor kumaşlara ağırlık verilmiştir. Aynı zamanda farklı renk seçenekleri bulunan bir kıyafettir. Çoğu tasarımda tek renk hakim olsa da bazı tasarımlarda renk çeşitliliği söz konusudur. Kapşonlu tesettür hırka modellerinde daha çok sonbahar renkleri kullanılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?