Yandan Bağlamalı Tesettür Ferace

Yandan Bağlamalı Tesettür Ferace

Modanın değişmesiyle beraber yeni tarz tasarımlar piyasalarda yerini almıştır. Şık tasarımlar yeni sezonun modasını oluşturmaktadır. Gerek normal kıyafetlerde gerekse de dış giyim ürünlerinde bu konu bu şekildedir. Birçok farklı dış giyim ürünleri yeni tasarımlarla modanın izinden gitmektedir. ferace modelleri de bu kategoridedir. Klasik giyimi seven birçok tesettürlü hanımın tercih ettiği dış giyim ürünlerinden biridir. Hem yazlık hem de kışlık modellerinin olması feraceleri cezbedici hale getirmiştir. Modern tasarımlarda bu ürünleri tercih eden hanımların daha çok ilgisini çekmektedir. Yandan bağlamalı ferace modelleri de bu modern ve şık tasarımlardan biri olmayı başarmış önemli bir kıyafettir.

Yandan Bağlamalı Ferace Modelleri

Birçok ferace modelinden daha şık bir tasarıma sahiptir yandan bağlamalı ferace modelleri. Bu ferace modellerinde kullanılan renkler ve tasarımlar zamanın şartlarına hitap edebilen tarzlardır. Daha çok düğme ve kuşak yardımıyla yandan bağlamalı ferace modelleri hazırlanmaktadır. En önemli destekçisi kuşaklardır. Kıyafetin ön parçası genelde üst üste gelecek şekilde tasarlanmaktadır. Ön kısmın yan tarafında genelde üst üste gelmektedir. Yani üst parça ortada değil de yanda birleşmektedir. Yandan bağlamalı ferace modellerinde dış giyim ürünleri vücudun sol kısmında birleşmektedir.

Tek renk olan yandan bağlamalı ferace modellerine bazen nakış, üç boyut, dantel gibi detaylar eklenerek farklı görseller kazandırılmıştır. Böylelikle sadelikten kurtarılmaya çalışılmıştır. Bazen de cep detaylarıyla bu dış giyim ürünleri süslenmeye çalışılmıştır. Ayrıca bu tarz tasarımlarla genç hanımlarında ilgisini çekmek amaçlanmıştır. Uygun fiyatları olanda, yüksek fiyatlara satılan yandan bağlamalı ferace modelleri de bulunmaktadır. Kıyafetin tasarımı ve kullanılan kumaşlar fiyat belirlemede etkili kriterler olmuştur. Sizlerde yeni sezon için şimdi uygun fiyatlara satılan yandan bağlamalı ferace modellerine bir göz atmalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?