Tesettür Kazak Etek Kombinleri

Tesettür Kazak Etek Kombinleri

Sonbahar kış aylarında tesettürlü hanımların gerek ev içerisinde gerekse de dışarı da en fazla tercih ettiği kıyafetlerden biri kazak modelleridir. Hem rahat bir tasarımının olması hem sıcak tutması hem güzel bir kombin oluşturması hem de şık modeller olması kazakların tercih edilmesini sağlamıştır. Bazen bir dış giyim ürünü ile beraber tercih edilen bu kıyafetler bazen de iki parça şeklinde kombinlenmektedir. Kazak modellerinin en çok yakıştığı kıyafetler ise etek modelleridir. En şık sonbahar kış kazak kombinlerinden birini bu şekilde hazırlayabilirsiniz. Daha çok kısa kazaklarla kombini şık olan kıyafetlerdir etek modelleri. kazak etek kombinleri ile yazımıza devam edip sizleri bilgilendirmek isteriz.

Kazak Etek Kombinleri

Tesettürlü hanımlar her mevsimde farklı kıyafetlerle kombin yapmaktadır. Genel olarak etek ve pantolonlarla kombin yapılan bu kıyafetlerde üst giyimde seçenek oldukça fazladır.  Kazak modelleri de bu kıyafetlerden biridir. Dilerseniz birkaç kazak etek kombini ile yazımıza devam edelim

Bu kombinleri oluşturacaksanız önce klasik bir kıyafet mi spor bir tasarım mı istiyorsunuz onu belirlemeniz lazım. Etek modelleri ile kombinlerde tesettürlü hanımlara klasik tasarımlar daha fazla cazip gelmektedir. İlk kombinimizde keten etek modelleri hakkında bir kombinden bahsedeceğiz. Hazırlayacağınız bu kazak etek kombininde açık kahverengi geniş pileleri olarak bir etek seçebilirsiniz. Seçeceğiniz bu eteğe siyah renkte geniş tokalı deri bir kemerle destek yapabilirsiniz. Bunun üzerine sarı veya krem rengi düz bir kazak tercih etmeniz yerinde olacaktır. Kazağı eteğin içine alıp önden ve arkadan hafif bir şekilde salarak eteğin üzerine getirebilirsiniz. Yine etek renginde bir eşarp veya şal tercih ederken kemer renginde bir çizme ile şahane bir kazak kombini hazırlayabilirsiniz.

Günlük Kazak Etek Kombinleri

Diğer bir kombinimizde düz kalem etekle yapılmaktadır. Lacivert renk bir etek modeli ile beraber açık mavi tonda boğazlı bir triko kazak seçebilirsiniz. Uzun olacak bu kazak modelleri biraz daha spor ve genç işi bir kombin olacaktır. Açık renk bir şal ile kombininizi desteklemeniz yerinde olacaktır. Spor bir kısa ceketle kombininizi daha da zenginleştirebilir güzel bir kombin hazırlayabilirsiniz.

Bir diğer kazak etek kombininde ise deri bir etek ile devam edeceğiz. Yine geniş pileli bir etek olması daha şık olmasını sağlayacaktır. Aslında pileli ve piliseli etekler kazak kombinlerine uyacak en güzel etek modelleridir. Bu etek modeliyle beraber bej renkli çizgi desenli bir kazak tercih edebilirsiniz. Önünü eteğin içine arkasını eteğin dışına salacak şekilde kombininizi hazırlayabilirsiniz. Siyah bir çizme ve siyah bir şal ile modern bir kombine hazır olun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?