Tesettür Robalı Ferace Modelleri

  • 20 Şubat 2019
  • 1.181 kez görüntülendi.

Daha önceki yazılarımızda sizlere tesettür robalı elbise modellerinden bahsetmiştik. Bu yazımızda ise yine robalı bir ürün olan tesettür robalı ferace modellerinden sizlere bahsetmeye çalışacağız.

Robanın ne olduğunu kısaca tekrar hatırlayalım. Bir kıyafetin göğüs ile omuz arasına eklenen parçadan oluşan kıyafettir. Bu kıyafetlerde göğüs kısmında bir dikiş bulunmaktadır ve göğüs kısmından aşağısı bol bir şekilde tasarlanmaktadır. Tesettür aşağı kısımda pileli bir görüntü sergilemektedir. Genç ve orta yaşlı tesettürlü bayanların tercihi olan bir dış giysisidir . Daha çok koyu renklerin tercih edildiği tesettür robalı ferace modellerine son dönemlerde farklı tasarımlar ve detaylar eklenerek kıyafetlerin daha şık ve modern görünmesine katkı sağlamaktadır. Siyah, kahverengi, lacivert ve mor renklerinden tasarlanmaktadır çoğunlukla. Dantel detayları, nakış detayları, püskül detayları gibi farklı tasarımlarda eklenerek bu kıyafetlere modern bir görüntü kazandırılmaya çalışılmıştır. Yaz mevsiminin yaklaştığı bu günlerde yeni sezon tesettür robalı feraceler de mağaza vitrinlerinde yerini almaya başlamıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Tüvit Ceket Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tüvit Ceket Modelleri, Şık Tüvit Ceket Modelleri ve Tesettür Tüvit Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ