Tesettür Salaş Tunik Modelleri

  • 12 Ocak 2019
  • 798 kez görüntülendi.

Tesettürde rahatlığı tercih eden hanımların önemli tercihlerinden biri de salaş tesettür kıyafetlerdir. Bunlardan biri de daha çok genç tesettürlü bayanların tercih ettiği rahat ve bol olan tesettür salaş tunik modelleridir.

Salaş bir nevi rahat, geniş giysi anlamına gelmektedir. Son dönemlerde popülerliğini arttıran tesettür salaş kıyafetlerde tesettür önemli bir yer almaktadır. Genç tesettürlü bayanların daha çok günlük yaşamda kullandığı bir kıyafettir . Aynı zamanda orta yaş tesettürlü bayanlar içinde farklı tesettür salaş tunik modelleri piyasalarda yerini almış bir kıyafettir. Bu kıyafetler farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Düğmeli, yakalı, kuşaklı, triko modelleri tercih edilen tasarımlardan bazıları olmuştur. Bu kıyafetlerin özellikleri hem rahat olması hem de bol kesim olarak tasarlanmasıdır. Bu durum da özel davetlerden çok gündelik hayat için kullanılmasını sağlamıştır. Genç tesettürlü bayanları dışarı çıkarken veya bir arkadaş ortamına katılacağı zaman bu kıyafetleri son dönemlerde oldukça fazla kullanmaya başladıklarını görmekteyiz. İleri ki zamanlarda daha da popüler olacağa benziyor. Genel olarak pantolonlarla kombin yapılan bir kıyafettir tesettür salaş tunik modelleri. Bu pantolonlarda çoğunlukla kumaş ve keten pantolonlardan tercih edilmektedir. Başörtüsü olarak ta şallar veya tek renk desensiz eşarplar tercih edilmektedir. Bu kıyafetlerde kombin yapılan ayakkabı türleri de babet veyahut spor ayakkabı modelleri olmuştur. Tesettür salaş tunik modelleri tercih ederken makyajınıza da dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu kıyafetlerin yapısından dolayı makyajınızın çok hafif olması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Piliseli Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Şık Tesettür Piliseli Elbise Modelleri, Piliseli Elbise Modelleri ve Şık Tesettür Piliseli Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ