Tesettür Şifon Bluz Modelleri

Tesettür Şifon Bluz Modelleri

Yine bir kıyafet modeli ile siz değerli okurlarımızla bir aradayız. Bu yazımızda uzun süreden beri tesettür modasına yön veren bir kıyafet çşidinden bahsedeceğiz. Sizlerle beraber inceleyeceğimiz bu kıyafet, modelleridir. Farklı tasarımlarıyla ve estetik duruşuyla yıllardan beri tesettürlü hanımların kombinlerinin vazgeçilmez parçalarından bir tanesidir. Şık olduğu kadar zarif tasarımlar arasında da yer almaktadır tesettür bluz modelleri. Bu yüzden uzun yıllardan beri tesettürlü hanımlar arasında büyük ilgi odağı haline gelmiştir. En özel günlerin en güzel kıyafetleri arasında yer alan bu bluzların öne çıkan bir tasarımı söz konusudur. Bahsedeceğimiz bu tasarım tesettür modelleridir.

Şifon kumaşlar, uzun yıllar boyunca tesettür kıyafetlerin en çok kullanılan kumaşlarından biridir. Birçok kıyafette görmeye alıştığımız şifon kumaşlar, zarif bir yapıya sahiptir. Şifon kumaş; rayon, ipek, suni ipek, , polyester, sentetik gibi elyafların dokumasıyla elde edilen bir kumaştır. Tek katlı şeffaf bir yapıya sahip olan bu kumaş, yumuşak ve ipeksi bir yapıya sahiptir. Bluz ise, kadınların pantolon veya üzerine giydikleri, gömlek benzeri ince kumaşlardan hazırlanan bir üst giysisidir. Bu yüzden şifon kumaşlar, bluz modelleriyle uyumu olan bir kumaş çeşididir.

Tesettürlü Hanımların En Güzel Kombinleri

Yaş aralığı olarak geniş bir kitleye hitap edebilen tesettür şifon bluz modelleri, yaşa ve tarza göre farklı özellikte tasarlanabilmektedir. Kimi zaman canlı ve neşeli renklerin kullanıldığı şifon bluz modellerinde eğlenceli desenler kullanılmıştır. Kimi zaman ise sade ve düz bir renk kullanılırken tasarım olarak ta düz bir kesime sahip modeller yer almaktadır. Tesettür şifon bluz modelleri, pantolonlarla kombini şık olduğu kadar eteklerle de kombini güzel kıyafetlerden biridir. Hatta etek modelleri ile en güzel kombinlerin yapıldığı kıyafetler arasında da ilk sıralarda yerini almıştır. Farklı uzunlukta olan bu tasarımların özel modelleri de bulunmaktadır.

Kimi zaman günlük yaşantıda tercih edilen tesettür şifon bluz modelleri kimi zaman da özel davetlerin şık kıyafetlerinden biri olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?