Tesettür Siyah Ceket

Tesettür Siyah Ceket

kıyafet modellerinde ürünlerinin her zaman önemli bir yeri bulunmaktadır. Bazen bir kombin olarak gördüğümüz bu dış giyim ürünleri bazen de bir kıyafet destekleyici olarak kullanmaktadır. Son dönemlerde en fazla tercih edilen dış giyim ürünlerinden önemli bir tanesi de ceket modelleridir. Özellikle gençler arasında gittikç popülerleşen bu ceket modelleri neredeyse her mekanda ve her ortamda karşımıza çıkmaya başlamıştır. Son zamanlarda birkaç çeşidiyle popüler olan bu ceket modelleri önümüzdeki günlerin ve sezonun en popüler dış giyim ürünleri arasında yerini almaya hazırlanıyor. Bizlerde renk üzerinden gidip tesettür siyah ceket modellerini anlatıp bu tasarımlardan görsellerle sizlere örnekler sunacağız.

Tesettür Siyah Blazer Ceket

Siyah renk, hemen hemen her ceket modelinde olan bir renk olmuştur. Uzun ceket, kısa ceket, kot ceket, blazer ceket ve aklınıza gelecek her ceket modelinde siyah renk kullanılmaktadır. Ancak en çok tercih edilen blazer ceket, uzun ceket, kruvaze ve spor ceket modelleridir. Genç hanımların kıyafet kombininde en çok başvurduğu dış giyim ürünlerinin başında tesettür siyah ceket modelleri gelmektedir. Kimi zaman klasik bir kombinde kimi zamanda spor bir kombinde bu renkle hazırlanan ceket modellerini görmekteyiz. Genç hanımlarla beraber orta yaş ve yetişkin hanımlarında bu tasarımlara ilgisi oldukça fazla olmuştur.

Siyah Ceket Kombinleri

Kombin yapılırken çok fazla kullanılan tesettür siyah ceket modellerinde en çok kombin yapılan renkler siyah ve beyaz renklerdir. Başörtülerinden bu ceket modelleriyle en çok kombin yapılanlar siyah başörtüsü modelleridir. Bunun yanında ceketin içinde daha çok body, bluz, ve kullanılmaktadır. Ceketin içinde kullanılan kıyafetlerde renklerin neredeyse tamamında beyazı görmekteyiz. Çünkü siyaha en çok yakışan renk beyaz renktir. Harika bir uyum oluşturmaktadır. Bu kombin hem spor hem de klasik modellerde tercih edilecek özelliklerdir. Pantolon kısmına geldiğimiz zamanda klasik kombinlerde az sayıda beyaz renk kullanılsa da genel olarak siyah renk pantolon tercih edilmektedir. Spor modellerde kot pantolonların kullanıldığına şahit olabiliyoruz.

Tesettür siyah ceket modellerinin öyle tasarımları vardır ki asla modası geçmeyecek kıyafetler arasında yerini almaktadır. Hem özel davetlere ve ortamlara uyum sağlayacak siyah ceketler hayatımızda yer edinirken hem de günlük kullanıma uygun modeller vardır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?