Tesettür Yazlık Kap

Tesettür Yazlık Kap

Yaz aylarının gelmesiyle beraber hanımların yazlık kıyafetlere ihtiyacı daha fazla olmaktadır. Bunların başında da dış giyim ürünleri gelmektedir. Birçok kıyafetin yazlık modellerine ilgi fazla olurken bazılarına olan ilgi daha yoğun olmuştur. Özellikle gençler arasında son dönemlerde dış giyim kıyafetleri popülerlik kazanmıştır. Pantolon giyen hanımların dış giyime yöneliminde ciddi bir artış görünüyor. Kışın kalın ve sıcak dış giyim ürünlerine ilgi olurken yaz aylarında daha canlı daha ince kumaşlar popüler olmuştur. Bunların başında da gelmektedir. Yazlık tasarımlarıyla tesettür piyasasına damga vuran bu kıyafetler, son dönemlerin gözde tasarımları arasında yerini almıştır.

Tesettür diğer dış giyim ürünlerine nazaran daha canlı ve daha renkli tasarımlar olmuştur. Tek renge ve tek tipe bağlı kalmayan bu tasarımlarda seçenek oldukça fazla olmuştur. Genellikle açık ve yaz aylarına hitap eden renklerin kullanıldığı tesettür modelleri, tasarım olarak ta çok fazla çşitlilik göstermektedir. Çoğu tasarımında kullanılan kuşak detayları bazı modellerde yerini fermuar ve düğmelere bırakabilmektedir. Gençler arasında kapüşonlu modellerde oldukça fazla ilgi gören tasarımlar olmuştur. Daha çok diz altına gelen modeller olarak tasarlanan bu dış giyim ürünlerinin en önemli özelliği de ince ve rahat kumaşlardan üretilmesidir.

Canlı Renk Yazlık Kap Modelleri

Yazlık tesettür kap modellerinde en çok tercih edilen renkler krem, bej, gri, pudra ve buz mavisi renkleridir.  Bunun yanında siyah ve lacivert renklerde koyu renk tercihler arasında ilk sırada yerlerini almıştır. Kimi zaman spor bir kombini tamamlayan bu dış giyim ürünü kimi zamanda klasik bir kombinin tamamlayıcısıdır. Özellikle son zamanlarda cepli modellerinde ilgi gördüğü bu kıyafetler birçok ortamın vazgeçilmez tasarımları arasında yer almıştır. 2022 sezonunun modasını yansıtan bu kıyafetler önümüzdeki birkaç sezona da damga vuracak gibi duruyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?