Tesettür Söz Elbisesi

Tesettür Söz Elbisesi

Genç hanımlar, özel günlerinde güzel kıyafetler tercih eder, kıyafetlerde bunlar arasında yerini alır. Her tesettürlü hanımın hayatında özel olan günlerin sayısı bellidir. Bunlardan bir tanesi de en mutlu oldukları günler arasında olan söz günleridir. Hayatlarının en anlamlı olduğu bu günlerde güne anlam katan detaylardan biride kıyafetlerdir. Bu günlerde daha güzel ve özel görünmek isteyen hanımlar, tercihlerini tesettür söz elbisesinden yana kullanmaktadır. Bu kıyafetlerin en belirgin özellikleri arasında o ortamda bulunan en özel kişinin siz olmasına fırsat sağlayan tarzıdır. Bu özel günlere has olarak tasarlanan tesettür söz elbise modelleri gösterişli, estetik ve zarif bir kıyafet modelidir.

Tesettür söz elbise modelleri, daha çok modelleri şeklinde tasarlanmaktadır. Ancak bunun yanında elbise olarak tasarlanan modelleri de bulunmaktadır. Söz elbise modellerinde birkaç detay öne çıkmaktadır. Ufak detaylarla süslemesi yapılan bu elbiselerde süslemeler en çok taşlarla yapılmaktadır. Ufak taşlar kıyafetin belli bir noktasında bir desen olarak işlenmektedir. Özellikle göğüs, omuz veya boyun kısımlarına süsleme yapılan modeller, tesettürlü hanımların tercihinde en çok önem verdiği detaylardır. Bunun yanında kabarık modellerden biraz daha uzak durulmaya, parlak ve kaygan kumaşlarla hazırlanan modellere ilgi duyulmaya başlanmıştır. Buda tesettür söz elbiselerinde görüntünün daha fazla ön planda tutulmasına olanak sağlamıştır.

Özel Gün Söz Elbise Modeli

Genel olarak genç hanımlar için tasarlanan tesettür söz elbise modelleri, şal kombinli kıyafetler arasında yerini almıştır. Topuklu ayakkabılarla kombini şık olan bu kıyafetler, farklı renklerin kullanıldığı modellerdir. Kimi tasarımları tüllerinde eklenmesiyle daha özel bir hale gelmiştir.

Tesettür söz elbise modellerinde en çok tercih edilen renkler arasında mavinin tonları bulunmaktadır. Bunun yanında bej, lila, pudra, gri ve krem renkleridir. Sizlerde kendi tarzınıza ve kendi zevkinize göre en özel gününüzde en güzel şekilde giyinebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?