Trençkotlarda Yeni Sezon Modası

Trençkotlarda Yeni Sezon Modası

Her tesettür kıyafette olduğu gibi trençkotlarda yeni sezon modası da değişiklik göstermektedir. Sonbahar kış aylarının vazgeçilmez ürünleri olan trençkot modelleri, tarzıyla yeni sezona da iddialı girmeye hazırlanıyor. Trençkotlarda yeni sezon modasına göz attığımız zaman bu kıyafetler eski sezonun devamı niteliğinde ve üzerine yeni detaylar eklenerek hazırlanan kıyafetlerdir. Özellikle genç hanımların son dönemlerde yoğun ilgi gösterdiği , tasarım ve tarzlarıyla büyük beğeni kazanmıştır. Kullanışlı olmasının yanında görüntüsüyle de büyük beğeni kazanan bir kıyafettir. Genç tesettürlü hanımların tarzlarını yansıtması nedeniyle daha çok genç hanımlar arasında ilgi gören ve tercih edilen ürünleridir.

Trençkot Modası

Trençkotlarda yeni sezon modası, tarz görünümü ile önümüzdeki dönemlerin en popüler ürünlerin hazırlanmasına imkan sağlayacaktır. Su geçirmez kumaşlarıyla ilkbahar ve sonbahar aylarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bunun yanında birçok modelinde içinde kullanılan yün astarlarla sonbahar kış ayları iççin cazip hale gelen kıyafetlerden bir tanesi olmuştur. Pardesü tarzı bir kıyafet olan , geniş yaka tarzıyla farklı bir estetik görüntü sergilemektedir. Trençkot modası, daha çok 18-35 yaş arası tesettürlü hanımlara hitap eden kıyafetlerdir. Sonbahar kış renklerinin hakim olduğu bu kıyafetlerde koyu renklerin fazlaca kullanıldığı görülmektedir.

Tasarımları

modellerinde kullanılan tasarımlarda birkaç farklı özellik göstermektedir. Neredeyse tüm trençkot modellerinde kuşaklar kullanılmaktadır. Hem trençkotların şık durmasına hem de kıyafetlerin daha özel bir tasarım olmasına imkan sağlamıştır. Trençkot modellerinin en dikkat çeken özelliklerinin başında yaka kısımları gelmektedir. Geniş yakaların kullanıldığı bu dış giyim ürünlerinde çoğu zaman da düğmeler kullanılabilmektedir.

Genel olarak tüm modellerin ortak özelliklerinden bir tanesi de cep detaylardır. Hemen her tasarımında cep detayları kullanılmaktadır. Kimi zaman kıyafetin iki tarafında kullanılan ceplere kimi zaman da ekstra cepler eklenmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?