Tül Detaylı Tesettür Elbise

Tül Detaylı Tesettür Elbise

Tül parçaları hayatımızın hemen hemen her alanında kendini göstermeye başlamış durumda. Bazen süslemelerde kullanılan tüller kimi zamanda ev tekstilinde kullanılmaya başlanmıştır. Ancak son dönemlerde kullanım alanı en fazla olan ürünler bayan kıyafetleridir. Tesettürlü hanımlarında birçok kıyafetinde yer alan bu tüller oldukça şık ve zarif bir görüntüye sahiptir. Modern tasarımlar arasında yer alan tül detaylar çoğu zaman özel tasarımlarda kullanılsa da günlük modellerde de geniş yer tutmaktadır. En çok yakıştığı kıyafetlerin başında ise elbise modelleri gelmektedir. Tül detaylı de bu doğrultuda çokça tercih edilmeye başlamış ve günümüz modasına yerini almaya çalışmıştır.

Tül Detaylı Zarif Elbiseler

 Zarif kıyafetler olan tül detaylı hem günlük tasarımlara hem de özel günlere uyumlu modelleri bulunan kıyafetlerdendir. Kimi zaman desenli bir elbise modelinde karşılaştığımız tüllere kimi zaman düz renk ve sade bir elbise modelinde karşılaşabiliyoruz. Genel olarak kıyafetin tamamına eklenen bu tüller bazen de sadece etek bölgelerini boydan boya kaplamaktadır. Bazı modellerinde ise tüller elbiselerin belli noktalarına süs olarak işlenmektedir. Çoğunlukla kıyafetle aynı renk ve aynı detaylarla hazırlanan tüller kıyafetle bütünleşmiş detaylardır. Genç tesettürlü hanımlar arasında daha fazla popüler olan bu kıyafetler tasarımına göre farklı fiyatlara satılmaktadır.

Kalitesine, modasına, işlenen detaya ve kullanılacağı ortama göre farklı fiyatlarla satışa sunulan tül detaylı elbise modellerini birçok marka satışa sunmuştur. Orta yaş tesettürlü hanımlar arasında da tercih edilen modeller olsa da bu modellere gençlerin ilgisi gün geçtikçe daha fazla artmaktadır. Spor görüntüden uzak olan bu modeller klasik görünüme daha uygun tasarımlardır. Bu yüzden özellikle arkadaş ortamlarında ve dışarı çıkarken tercih edilen modeller arasında yer almıştır. İnce ve şeffaf kumaşlar olan tüller astarlarla beraber kullanılmaktadır. Bu şekilde iki parçanın uyumu da oldukça güzel olmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?