Bayan Sırt Çantası

  • 17 Aralık 2018
  • 404 kez görüntülendi.

Bu sefer ki yazımızda tesettürden ziyade sizlere bir aksesuar olan ve tesettürle de kombinlenen bir ürün olan sırt çantalarından ve tesettürle uyum ve kombininden bahsedeceğiz.

Daha önceki yazılarımızdan birinde sizlere kol çantaları hakkında bilgiler sunmuştuk, bu sefer ki yazımızda özellikle genç tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen ve daha çok gündelik yaşamda kullanılan, arkadaş ortamında bulunduğunuzda veyahut dışarı gezmeye çıkarken kullanabileceğiniz bir çanta olan sırt çantalarına değiniyoruz. Sırt çantaları genç tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilirken daha çok deri modellere talep yoğun olmaktadır. Hem zarif yapısı hem de kıyafetlerle uyumlu olması deri modellerin tercih edilmesinde asıl etken olmuştur. Sırt çantalarında daha çok tek gözlü olan modeller talep görmekte, bununla beraber yan taraflarda ve iç taraflarda ufak göz detaylarının olduğu gözlemlenmektedir. Çok kaba olmayan modellerin kıyafetlerle daha uyumlu olduğu görülmekte ve bundan dolayı da bu modellere beğeni daha çok olmaktadır. Tesettür kıyafetlerle kombinlerinde daha çok tunik modellerinin tercih edildiği bilinmekte ve pantolonlarda bu kombine destek vermektedir. Bununla beraber bu kombinde başörtüsü olarak ta şal modellerinin öne çıktığı gözlemlenmektedir. Sırt çantaları genel olarak şal rengiyle uyumlu olmaktadır. En fazla tercih edilen sırt çantası renkleri bordo, krem, siyah ve lacivert renkleridir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Jean Kombinleri başlıklı makalemizde En Şık Tesettür Jean Kombinleri, Modern Tesettür Jean Kombinleri ve Şık Tesettür Jean Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ