Genç Hanımların Tercihi Cepli Hırka

Genç Hanımların Tercihi Cepli Hırka

Havalar serinlemeye başlayınca tesettürlü hanımlar hırka modelleri arayışına girmeye başladı bile. Birçok tesettürlü hanımın sonbahar dönemlerinde en çok ilgi gösterdiği dış giyim ürünlerinden olan hırkalar, zarif yapılarıyla ilgi görmeye devam ediyor. Gerek günlük yaşantımızın her anında gerek dışarı çıkarken gerekse de bir ortamda bulunurken tarz bir kombin yapmanızda hırka modellerinin önemli bir etkisi olacaktır. Yıllarca tesettürlü bayanlara kıyafet konusunda şlik eden hırka modelleri, yeni sezonun da en tarz kıyafetleri arasında yerini almaya başladı. Çok fazla çeşidi ile karşımızda olan hırka modellerinin en önemli tasarımlarından biri de cepli modelleri olmuştur.

Cepli Modelleri

Başarılı bir tasarım olan cepli , özellikle genç hanımların ilgisini çeken bir kıyafet tasarımıdır. Kesim olarak spor tasarımlara daha yatkın olan bu kıyafetler, sokak modası dediğimiz günlük hayatta dışarı çıkarken tercih edilen kıyafetlerdir. Sonbahar modasına uygunluğu ile bilinen modelleri, bu mevsimin en gözde kıyafetleridir. Daha çok triko kumaşlarda gördüğümüz cep detaylar, spor hırka modellerinin en başarılı örneklerinden birini oluşturmuştur. Çoğunlukla iki tane olan bu cepler, hırkaların iki yanında ve bel seviyesinde olmuştur. Kıyafetin tasarımına ve modeline göre farklı büyüklükte olmaktadır bu cepler. Bazı modellere eklenen kuşaklarla beraber daha güzel ve estetik bir görüntü sergilemektedir.

modelleri, karşımıza çoğunlukla önü açık modeller şeklinde çıkmaktadır. Bol kesim olarak tasarlanan bu ürünler, hem zayıf bayanların hem de büyük beden giyen tesettürlü hanımların tercih ettiği bir kıyafettir. Tek renk olarak daha fazla karşılaştığımız bu dış giyim ürünleri bazen de modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Pantolon ve body tarzı kıyafetlerle kombini yapılan bu hırkalarda farklı yaka tarzları kullanılmıştır. Tasarımına göre farklı incelikte olan cepli tesettür hırka modelleri, yeni sezonun da en çok tercih edilecek hırka modelleri arasında yerini almıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?