Modern Çizgisiyle Tesettür Kap

Modern Çizgisiyle Tesettür Kap

, günden güne artan popülerliğiyle yeni sezona da damga vurmaya hazırlanıyor. Tesettürlü hanımların yaşantılarının vazgeçilmez bir parçası haline gelen , modaya yön veren kıyafetlerden biri haline gelmiştir. Farklı tasarımları ve göze hoş gelen estetik yapısıyla yoğun bir ilgi ile karşı karşıya kalan bu kıyafetler, büyük ilgi çekmektedir. alanında büyük bir başarı sağlayan modelleri, ilgi çekici modellerini piyasalara sürdü. Özellikle genç hanımlara yönelik tarzların daha etkin olduğu bu kıyafetler, sonbahar mevsiminin yaklaşmasıyla da daha fazla göz önüne çıkacak. Farklı tarzlar ve farklı tasarımlar bu dönemde damga vuracak gibi duruyor.

Sonbahar Kap Modası

Dediğimiz gibi tesettür kap modelleri, daha çok genç hanımlara yönelik üretimi yapılan bir kıyafet çşididir. Bu nedenle tasarım olarak gençlerin beğenisine daha uygun olarak üretilmektedir. Diğer kıyafetlere göre daha modern ve daha göz alıcı olan bu kıyafetler hem soğuktan koruyucu hem de bir kıyafet kapatıcı olarak kullanılmaktadır. Hava şartlarına ve kullanılan ortamlara göre farklı kumaşlar kullanılarak üretilen dış giyim ürünleridir. İnce kumaşlarla beraber daha kalın ve kalıp şeklindeki kumaşlarla üretilen tesettür kap modelleri bulunmaktadır. İnce kumaşlarla üretilen kap modelleri daha çok açık renklerle üretilirken daha kalın kumaşlarda biraz daha mat ve sonbahar renkleri kullanılmıştır.

Tesettür kap modellerinde birkaç farklı tasarım ön plana çıkmaktadır. En fazla ilgi gören modelleri kapüşonlu, kuşaklı, büzgülü ve cepli modelleridir. Bazılarının ön tarafı fermuarlarla tasarlanırken bazı modellerde düğmeler kullanılmıştır. Kimi tesettür kap modelleri önü açık kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Spor ve klasik tasarımları olan bu dış giyim ürünleri, tesettürlü hanımlar arasında daha çok pantolonlarla kombin yapılan bir parçadır. Başörtüsü olarak ta daha çok düz renk şallarla kombin yapılması şık olan kıyafetlerdir. Uzunluk olarak dizlerin hemen altına gelecek şekilde tasarımı yapılan bu kıyafetlerde, kimi zamanda çizgi desenler kullanılarak farklı tarzlar yakalanmaya çalışılmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?