Tesettür Kışlık Hırka

Tesettür Kışlık Hırka

Havalar soğumaya başlayınca kışlık kıyafetlere ilgi daha fazla olmaktadır. kıyafet modellerinde de bu durum aynı şekildedir. Havaların soğumaya başlaması, kışlık kıyafetlerin dolaplarda ve mağazalarda yerini almasına hazırlık anlamına gelmektedir. Bunlardan biri de modelleridir. Hemen hemen her tesettürlü hanımın kullandığı bir kıyafettir modelleri. Bu yüzden sayısız çeşidiyle tesettürlü hanımların beğenisine sunulan kıyafetlerdir. Soğuk havalarda bir dış giysisi olarak kullanılan bu kıyafetler, sonbahar kış aylarının en önemli kıyafetlerinden bir tanesidir. Çok fazla seçeneğin olması bu kıyafetler arasında çok farklı fiyatların olmasını sağlamıştır.

Genellikle kalın kumaşlardan üretilmektedir kışlık . En fazla kullanılan kumaş ise triko kumaşlardır. Rahat olduğu kadar sıcak tutan bu kumaşlar, kışlık modellerinin en fazla kullanılan kumaşlarından biridir. Uzun ve kısa modelleri olan kışlık tesettür hırka modellerinde renk seçeneği oldukça fazladır. Ama en çok kullanılan ve tercih edilen tasarımı uzun hırka modelleridir. Çoğu zaman düz renkle kullanılan bu kıyafetler, bazen de farklı renkler eklenerek birkaç rengin bir arada kullanılmasıyla hazırlanabilmektedir. En fazla kullanılan desenleri çizgi desenleridir. Kimi zaman hırkaların belli bir kısmında kullanılan bu çizgi detayları kimi zaman da kıyafetin tamamında kendine yer edinmiştir.

Soğuk Havaların Ürünü

Kışlık tesettür arasında en dikkat çeken özellikler arasında cep detayları ve kuşak detayları bulunmaktadır. Bu iki detayla daha şık olan kışlık tesettür hırka modelleri dışarı çıkarken havanın çok soğuk ve yağışlı olmadığı zamanlarda dış giyim ürünü olarak kullanılabilir. Hangi renk hırka olursa olsun altına tercih edilecek kıyafet modeli siyah veya beyaz renk olmalıdır. Pantolonlarla kombini daha çok yapılan bu kıyafetleri genç hanımlar daha fazla tercih etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?