Mevsimlik Tesettür Kap Modelleri

Mevsimlik Tesettür Kap Modelleri

Dış giyim ürünleri sadece kış aylarında değil, dört mevsimde tercih edilebilecek bir kıyafet modelidir. Özellikle tesettürlü hanımların vücut hatlarını gizlemek için ilkbahar yaz aylarında da ilgi gösterdiği bir kıyafettir. Sadece vücut hatlarını gizlemek için değil şık kombinler içinde yaz aylarında dış giyim ürünleri tercih edilmektedir. Yani dört mevsim kullanılabilecek birçok dış giyim ürünü mevcuttur. Mevsimlik kıyafetler olarak tasarlanan bu kıyafetlerden biride kap modelleridir.

Mevsimlik modelleri, şık ve zarif dış giyim ürünlerinden biridir. Zaten son dönemlerin favori kıyafetlerinden olan kap modelleri zarif yapısıyla beraber kullanışlı bir kıyafettir. Anında kombin yapılabilecek bir kıyafet olması, rahat tasarım olması ve sokak modasının en önemli parçalarından biri olması tercih edilmesini sağlamıştır. Kumaş kalınlıklarının çok ince ve çok kalın olmamasına dikkat edilmekte, böylelikle hem ilkbahar hem de sonbahar aylarında giyinmesini sağlamıştır.

Zarif Mevsimlik Kaplar

Bazen bir spor tasarım bazen de klasik bir dış giyim olarak karşımıza çıkmaktadır . Daha çok kuşaklı tasarımlarıyla ön plana çıkan bir kıyafet çşididir. Kuşaklarla daha zarif ve daha asil bir görüntü göz önüne sermektedir. Kuşak detaylarıyla beraber öne çıkan bir detayda ceplerdir. Birçok mevsimlik tesettür kap modelinde cep detayı görebiliyoruz. Kapların iki yanında bulunan bu cepler kullanımdan ziyade bir aksesuar görevi görmektedir. Bununla beraber az sayıda da olsa fermuarlı ve düğmeli modelleri de bulunmaktadır.

Mevsimlik farklı uzunlukta olabilmektedir. Ama genel tasarımı dizlerin hemen altına gelecek modeller şeklindedir. Genelde geniş bir yakası olan mevsimlik tesettür kaplar boyun bölgesi açıkta kalacak şekilde tasarlanmaktadır. Gençlerin daha fazla ilgi gösterdiği bu modeller şallar veya tek renk eşarplarla kombini daha güzel olan bir modeldir. Bunun yanında tek renk görmeye alıştığımız bu kıyafetlerin mevsimlik modelleri yazlık modellere göre biraz daha koyu olabilir. Uygun fiyatlı ve yeni tasarımlarıyla piyasalarda yerini alan modelleri yoğun ilgi görecek gibi duruyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?