Neva Style Tesettür Kaban Modelleri

Neva Style Tesettür Kaban Modelleri

Dış giyimin en önemli kıyafetlerinden biri kaban modelleri oluşturmaktadır. Birçok markanın kataloğunda yer alan bu kıyafetlerde bazı markaların başarısı ve tasarımları ön plana çıkmıştır. Bazı markalar çağın gerisinde kalıp silinmişse de bazıları modern tasarımlarla tesettürlü hanımların gönlünü kazanmıştır. Bunlardan bir tanesi de piyasasında iz bırakan Neva Style’dir. Hemen hemen her kıyafette başarıyı yakalayan bu marka, dış giyim ürünlerinde de modern tarzın izlerini kıyafetlerine yansıtmıştır. En önemli kalemlerinin başında da kabanlar gelmektedir.

Neva Style daha çok klasik giyim dediğimiz tarza uygun ve yatkın modellerdir. Birçok kaban çeşidi ile piyasalarda yerini almıştır. Kaşe kaban, astarlı kaban, kürklü kaban, kaşmir kaban gibi farklı tasarım ve modelleri bulunan bir kıyafettir. Genelde klasik tasarımlar olsa da bazen spor modelleri de üretilmektedir. Neva Style farklı yaş guruplarına hitap etse de çoğunlukla 18-35 yaş arası tesettürlü hanımların tarzlarına yönelik kıyafetlerdir.

Neva Style Genç Kaban

Bu kaban modelleri hem soğuktan koruyan bir giysi hem de şık bir kombin kıyafetidir. Tasarımlarda gençlerin tarzları yakalanmış ve bu çizgide kıyafetler üretilmektedir. Kendine özgün renkler kaban modelleriyle bütünleşmiş ve ortaya hem kalite olarak hem de görsel olarak üst düzey kıyafetlerin çıkmasına imkan sağlamıştır.

Neva Style kaban modellerinde en çok tercih edilen tasarımlar kaşe kabanlardır. Hem zarif bir görüntüsü hem de sıcak bir yapısı vardır. Çoğu modelinde kuşak detayları kullanılarak kıyafetin üzerinizde tam oturması sağlanmıştır. Genellikle geniş yakaların kullanıldığı bu kıyafetlerde boyun kısmı açıkta kalıyor. Çoğu kaşe kabandan farklı olarak dizlerin aşağısına gelmez. Genelde tam diz kapaklarının üst hizasına kadar uzanan modellerdir. Hem tek renkli hem de modelleri mevcuttur. Desenli modellerde de ekose desenler ağırlık kazanmaktadır. Bu kıyafetler hem günlük yaşantıda hem de özel davetlere ve ortamlara uyum sağlamada başarılı olmuştur.

Neva Style kaban modellerinde kaşe tasarımlardan sonra çok fazla tercih edilen modellerden biri de kapşonlu modellerdir. Biraz daha spor ve gündelik bir tasarım havası söz konusudur. Renk olarak ta kaşe kabanlara göre daha canlı renklerin kullanıldığına şahit oluyoruz. Biraz daha uzun olan bu modeller, çoğunlukla hem fermuarlı hem de düğmeli modellerdir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?