Tesettür Uzun Blazer Ceket

Tesettür Uzun Blazer Ceket

Son dönemde farklı tarzlarıyla ceket modellerinde farklı tasarımlar ve tarzlar karşımıza çıkmaktadır. Eskiden daha çok spor tasarımların revaçta olduğu modellerde şimdilerde daha çok klasik tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Bu ceket modellerinde de blazer ceketin tercih edildiğini görüyoruz. Genç hanımlarında bu modellere ilgisi oldukça fazla olmuştur. Biraz daha özel bir hava katan bu kıyafetler günlük yaşantıda da kullanılmaktadır.

aslında kelime olarak bir spor ceket anlamına gelmektedir. Yani hem klasik tasarımları hem de spor tasarımları içerisinde barındıran bir tarzdır. uzun modelleri ise şimdilerde genç ve orta yaşlı tesettürlü hanımların tercih ettiği tasarımlardır. Özellikle sonbahar aylarında karşımıza çok çıkan bu modeller oldukça şık ve zarif modellerdir. Her ortama uyum sağlayabilecek uzun blazer ceketler tasarımlarıyla da modaya uygun tarzlardır. Günümüz modasını en güzel yansıtan tasarımlardan olan bu ceketler önümüzdeki bir kaç dönem modaya yön verecek gibi duruyor.

Ekoseli

Tesettür uzun modellerinin çoğu tasarımı tek renktir. Genelde kullanılan renklerde sonbahar renkleri olan siyah, krem, kahverengi, lacivert ve yeşil renklerdir. Bu renklerin çok farklı tonları bu kıyafetlere eklenmektedir. Bazen de özelikle ekose desenlerle çok güzel tasarımlar karşımıza çıkabiliyor. Ekose modellerde açık renklerin diğer tasarımlara göre biraz daha popüler olduğunu söyleyebiliriz.

Tesettür uzun modelleri iki yanında cep detayları olan modellerdir. Çoğunlukla dört düğmesi bulunan tasarımlardır. Belden oturmalı olan bu modeller çoğunlukla pantolonlarla ve topuklu ayakkabılarla kombin yapılmaktadır. Daha çok arkadaş ortamında veya sizler için önemli olan bir yemek davetine giderken tercih edilecek tasarımlardır. Hem sizi şık gösterecek hem de ortama uyum sağlayacak tarzı vardır. Bununla beraber şallar ve düz renk eşarplarla kombini harika olmaktadır. Tesettür uzun modelleri sıradan ceket modellerine göre biraz daha pahalı olsa da aldığı fiyatı hak eden bir üründür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?