Sonbaharın Trend Kıyafeti Ceket Modeli

Sonbaharın Trend Kıyafeti Ceket Modeli

Sonbahar kış aylarında ürünlerine ilgi daha da artmaktadır. Kimi tasarımlar sonbahar mevsimlerinde kullanılabilirken kimileri kış aylarında kimileri de hem sonbaharda hem de kış aylarında kullanılabilmektedir. Her yaşın ve her tarzın tercih ettiği dış giyim ürünleri çşitlilik gösterebilmektedir. Ancak genel olarak herkese hitap eden modeller de vardır. Tabi bunlarda kendi içerisinde farklı tasarımlara ayrılarak farklı kitlelere hitap edebilmektedir. Sonbaharın trend kıyafeti ceket modelleri de her tesettürlü hanım tarafından kullanılabilecek kıyafetlerdir. Farklı tasarımlarla farklı kitlelerin odağı haline gelen ceket modelleri sonbaharda en çok kullanılan dış giyim ürünleri arasında yerini almıştır.

Şık Modelleri

Tesettür ceket modellerinin her kıyafetle uyumlu kombin oluşturacak farklı modelleri vardır. Kumaş, kot, spor, kısa, blazer, uzun, püsküllü ve sayamadığımız birçok modeliyle tesettürlü hanımların beğenisine sunulmuştur. Yazlık modelleri olsa da daha çok sonbahar aylarında tercih edilen kıyafetlerdir. Genel olarak ince bir yapısı ve şık bir görüntüsü vardır. Bu yüzden günümüz trend kıyafetleri arasında oldukça popüler olmuştur. Hemen hemen her yaşın, her tarzın ve her kesimin kendini bulduğu bir tesettür ceket modeli bulunmaktadır. Gerek eteklerle gerekse de pantolonlarla kombin yapılan dış giyim ürünleridir. Farklı ortamlara uyumlu modellerle tesettürün amacına hizmet eden giysilerden biridir.

Tesettür ceket modellinin genel özellikleri arasında düğme,yaka ve cep detayları bulunmaktadır. Düğme ve yaka detayları nerdeyse her modelde olsa da cep detayları bazı tasarımlarda yer almayabiliyor. Farklı modellerde farklı yaka kesimleri kullanılmaktadır. Spor giyimi tercih eden hanımlar çoğunlukla kot ve uzun modelleri tercih etmektedir. Klasik modellere ilgi duyan tesettürlü hanımların ise kumaş ceketlere ilgisi daha fazla olmuştur.

Bu sezonda daha çok uzun ve siyah düğmeli modeller popüler olmuştur ceket modellerinde. Koyu renklerden ziyade ara renkler daha çok tercih edilmektedir. Mavi, mint, krem, kahverengi gibi renkler bu sezonun modasını oluşturan ceket modellerinin renkleri olmuştur. Ayrıca çizgi detaylarının eklendiği modeller tesettürlü hanımlar arasında bu sene biraz daha fazla ilgi görmüştür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?