Tesettür Deri Kap Modası

Tesettür Deri Kap Modası

Havaların soğumasıyla beraber dış giyim tesettür kıyafetlere ilgi daha da artmıştır. Herkes, dış giyim ürününde farklı tercihlerde bulunuyor. Tercih etkenlerinden biride mevsim şartları olmuştur. Örneğin sonbaharda giyilen dış giyim ürünleri ile kış mevsiminde giyilen dış giyim ürünleri farklılık göstermektedir.

Son dönemlerin popüler dış giyim ürünlerinden bir tanesi de modelleridir. Genç hanımların dış giyim tercihinde ilk sıralara geçen bu kıyafet, diğer dış giyim ürünlerini ikinci planda bırakmaya hazırlanıyor. İlk sıralarda yerini almasında çok fazla seçeneği olmasının etkisi olmuştur. Bu seçeneklerden biri de modelleridir.

Mevsimlik

Deri modellere ilgi, tesettürlü hanımlar arasında yoğun ilgi gören bir kıyafet çeşididir. Bu yüzden birçok kıyafette deri detaylar karşımıza çıkmıştır. Kimi modellerin tamamında deriler karşımıza çıkarken kimi modellerde ise kıyafetin belli noktasında deri detaylar bulunmaktadır. modelinin çoğu tasarımı ise tamamen deri görünümlü dış giyim ürünleridir. Özellikle ilkbahar ve sonbahar mevsimlerine yönelik olan bu tasarımlar genel olarak uzun şekilde tasarlanmaktadır. Ancak kışlık modelleri olan tasarımlarda söz konusudur. Bazı modelleri diz kısımlarına kadar uzanırken bazı modelleri boydan dediğimiz neredeyse ayak bileklerine kadar uzanan modeller şeklinde tasarlanmaktadır.

Modellerinde Detaylar

modellerinde birkaç detay ön plana çıkmaktadır. Bu dış giyim ürünlerinin nerdeyse tamamında cep detayları bulunmaktadır. Bununla beraber çoğu tasarımda kuşak yada kemerler kullanılmaktadır. modellerinde en çok ilgi gören detaylardan biri de fermuar detaylarıdır. Fermuarlar, kimi zaman kap modelinin ön kısmının tamamını kaplarken kimi zamanda kıyafetin belli bir bölgesini kapatacak şekildedir.

Belli renkler modellerinde ön plan çıkmaktadır. En fazla ilgi gören ve en çok tercih edilen renk siyahtır. Siyahtan sonra ilgi çeken renklerden biri de kahverengi ve tonlarının kullanıldığı renklerdir. Bunlar dışında az sayıda diğer renklerin kullanıldığı modelleri de bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?