Tesettür Hırkaların Yeni Tarz Trikolar

Tesettür Hırkaların Yeni Tarz Trikolar

giyiminde mevsimsel olarak şu sıralar hırka, yelek ve ceket gibi ürünlerinin tercih edildiği dönemdeyiz. Kaban ve mont gibi çok sıcak tutacak kıyafetlerin henüz çok fazla tercih edilmediği bu dönemde özellikle dışarıda bizleri koruyacak kıyafetlerin başında gelmektedir. Kimi zamanda ev içerisinde tercih edebileceğimiz kıyafet modellerinin arasında hırka modelleri yerini almıştır. Genç ve yetişkin hanımlar birbirinden farklı hırka tasarımlarına ilgi gösterirken sonbaharla bütünleşen kıyafetlerden bir tanesidir. Tarz ve tasarım olarak ta zaten bu mevsime uygun kıyafetler arasında yerini almıştır. En çok tercih edilen modeli ise soğuk ve serin havaların vazgeçilmezi olan tesettür triko hırka modelleridir.

Sonbaharın Vazgeçilmezi Triko Hırkalar

Hırka denince akla birçok çşidi gelmektedir. Ama en çok tercih edilen ve tesettür ile en çok özdeşleşen modeller triko hırka modelleridir. Özellikle genç hanımlar, son dönemlerde bu dış giyim ürünlerine çok fazla ilgi göstermeye başladı. Farklı kalınlıkta olan tesettür triko hırka modellerinin uzunlukları da birbirinden farklı olmaktadır. Genellikle biraz geniş ve rahat olan bu kıyafetler, içinde uzun süre hareket etmenize imkan sağlayan tasarımlardır. Spor modelleri daha çok kısa şekilde tasarlanırken klasik modellerde uzun tasarımların daha fazla kullanıldığına şahit oluyoruz.

Tesettür çoğunlukla cepli kıyafetlerdir. Uzun modellerdeki belirgin özellik kuşak ve kemerlerin kullanılması iken kısa triko hırka modellerinde geniş düğmeler kullanılmaktadır. Daha çok tek renk ve sonbahar renklerinin kullanıldığını görüyoruz tesettür triko hırka modellerinde. Gri, sütlü kahve, siyah, krem ve bej renkleri en fazla tercih edilen renkler olmuştur. Bazı modellerinde desenlerin kullanıldığı bu kıyafetlerin çoğu da tek renklidir. Hem eteklerle hem de pantolonlarla kombin yapılan tesettür triko hırka modellerinde etekli kombinler göze daha hoş gelmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?