Tesettür Mont Kombinleri

Tesettür Mont Kombinleri

Daha önce başladığımız kombin örneklerine bu yazımızda devam ediyoruz. Bu seferki kombin örneğimizin başlığı olacak. Özellikle havaların soğuk olduğu ve kış mevsiminin yaklaştığı bu günlerde yazımızın kış mevsiminde sizlerin şık ve güzel giyinmeniz için yardımcı olmasını umut ediyoruz.

Bilindiği gibi kış mevsiminin önemli kıyafetlerinden biri de mont modelleridir. Daha çok spor bir görüntü oluşturması açısından genç ve orta yaşlı tesettürlü bayanların ilgisini çeken mont modellerini kıyafetlerle kombinlerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar söz konusudur. Bu hususların bahsettikten sonra birkaç mont kombiniyle örnekler sunacağız. mont kombinlerinde dikkat edilesi gereken en önemli nokta başörtüsü modelleridir. Başörtüsü seçerken ya düz koyu renkte bir veya koyu renkte bir şal modelinin hakimiyetini ön plana çıkarmanız gerekmektedir. İkinci olarak spor bir görüntüsü olmasından dolayı etekten daha çok pantolon modelleri tercih etmeniz şıklığınız açısından daha yararlı olacaktır, eteklerle yapılan kombinler olsa da daha çok pantolonlar yapılan kombinler daha ön plandadır. Eğer eteklerle kombin yapmak istiyorsanız kısa montları pantolonlarla yapmak istiyorsanız daha çok uzun montları tercih edin. Son olarak ta ayakkabı seçiminiz olmalı, bu kıyafetlerle kaba bot modelleri şık durmayacaktır, kibar bot modelleri bunlara uyum sağlamakta ayrıca geniş topuklu ayakkabılar bu kıyafetle güzel bir uyum oluşturmaktadır. Çizme modelleri de tercih edecekseniz kısa olan modellere göz atmalısınız.

Şimdi de tesettür mont kombinlerinden birkaç örnek verelim. Bej renkli kuşaklı ve düğmeli bir kaşe montla beraber siyah renkte bir ve siyah renkte bir kumaş pantolon şık bir kombin oluşturmaktadır. Kısa siyah renkte bir çizmeyle beraber krem renginde bir çantası harika bir uyum oluşturacaktır. Bunun yanında uzun, kürklü ve şişme haki renkli bir tesettür mont modeliyle beraber kot pantolon tercih edebilir başörtüsü olarak ta siyah renkli bir tercih edebilirsiniz. Kısa zarif bir mont ve şık bir çantasın veya sırt çantası harika spor bir tesettür mont kombini için yeterli olacaktır. Son tesettür mont kombininde siyah uzun bir mont modeliyle beraber gri renkte bir kot pantolon ve gri renkte bir başörtüsü kullanabilir, siyah bir çanta ve geniş topuklu siyah renkte bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Şimdi de inceleyeceğimiz farklı firmaların tesettür mont modelleri ve kombinlerinden oluşan galerinin tesettür mont kombininde size yardımcı olmasını diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?