Tesettür Mont Modelleri

Tesettür Mont Modelleri

Kış aylarının kıyafet modasını oluşturan tasarımlar arasında dış giyim kıyafetler önce çıkmaktadır. Her tesettürlü hanımın kışlık tesettür modasına uygun kıyafetleri bulunurken bunlar arasında dış giyim ürünlerinin etkisi büyüktür. Neredeyse her tesettürlü hanımın dolabında bir yada birden fazla dış giyim ürünü bulunmaktadır. Tesettürlü hanımların dış giyim ürünlerine olan ihtiyacından dolayı seçenek oldukça artmıştır. Buda hanımların birden fazla dış giyim ürününe sahip olmasına imkan sağlamıştır.

Yıllardan beri tesettür modasına öncülük eden bazı kıyafetler bulunmaktadır. Ancak bazı kıyafetler son dönemde büyük bir çıkış yakalayarak tesettürlü hanımların beğenisini kazanmıştır. Bu kıyafetlerden bir tanesi de kış mevsimine en uygun dış giyim ürünleri arasında yer alan mont modelleri oluşturmuştur. Özellikle genç tesettürlü hanımların mont modellerine ilgisi son dönemlerde gözle görülecek derecede artmıştır. Hem modern bir görüntüsünün olması hem sıcak tutması hem de kıyafetlerle kombini güzel olması açısından mont modelleri ilgi çekmeye başlamıştır. Bazen uzun bazen kısa şekilde tasarlanan bu montlar, uzun yıllar tesettürlü hanımların dışarı çıkarken tercih edeceği kıyafetler arasında yerini almıştır.

Tesettürün Tarz Modası Mont Modelleri

mont modelleri birkaç farklı ana seçenekle piyasalarda yer almaya başlayan bir kıyafettir. Bunlar arasında şişme, kapitone, kürklü ve kaşe montlar, en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almıştır. Çoğu tasarımı uzun olan bu dış giyim ürünlerinin hem spor giyim hem de klasik giyime uygun tarzları bulunmaktadır. Çoğunlukla koyu renk şeklinde tasarımı bulunan mont modellerinin özellikle şişme tasarımlarında açık renklerde tercih edilebilmektedir.

Mont modellerinin özelliklerine baktığımız zaman neredeyse tüm tasarımlarında ortak olan bazı detaylar vardır. Bunların başında kapüşonlar gelmektedir. Çoğu tesettürlü hanım mont tercih ederken kapüşon detayına ilgi göstermiştir. Bunun yanında cep ve fermuar gibi detaylar, mont modellerinin en dikkat çeken detayları olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?